Sakarya Üniversitesi İktisat okunur mu?

Şimdi şöyle ilgi ve merakım var ama üniversitesi konusunda biraz karamsarım sonuçta Sakarya üniversitesi yani bir Boğaziçi veya ODTÜ değil.
Sakarya Üniversitesi konum itibariyle gayet iyi bir yerde, canlılık ve hareketlilik var bulunduğu yerde. Ama diyorsanız ben namı olan bir üniversitede okumak istiyorum o zaman belirttiğiniz üniversiteleri düşünün.

Sakarya Üniversitesi konum itibarıyla gayet iyi bir yerde, canlılık ve hareketlilik var bulunduğu yerde. Ama diyorsanız ben namı olan bir üniversitede okumak istiyorum o zaman belirttiğiniz üniversiteleri düşünün.

Yani oralarda okumak istiyorum değil ama oralarda okumamanın bana dezavantajı olur mu?

Yani oralarda okumak istiyorum değil ama oralarda okumamanın bana dezavantajı olur mu?
Öğretim görevlileri üniversiteden üniversiteye değişiyor, sonuçta ODTÜ ve Boğaziçi gibi yerlerde çok bilgili öğretim görevlileri mevcut. Elbette diğer üniversitelerde de bilgili kişiler mevcuttur fakat, siz kendinizi geliştirmediğiniz müddetçe bir ilerleme kat edemezsiniz. İlgili üniversitelerde öğretim görevlisi olarak çalışan kişileri araştırın, ondan sonra gideceğiniz yere karar verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı