Sakarya Üniversitesi vs Ankara Medipol Üniversitesi vs Gazi Üniversitesi

elfsl

Femtopat
Daha fazla  
  • Sakarya Üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği
  • Ankara Medipol Üniversitesi %50 elektrik elektronik mühendisliği (bunun bilgisayarını da deneyeceğim)
  • Gazi Üniversitesi kimya mühendisliği
Malum tercih dönemi ve sürekli aklımı kurcalayan bölümler bunlar. Aslında Ankara'da okumak istiyorum ama bir yandan da eem olsun istiyorum. Ikisi bir arada en uygun Medipol'de var buranın da henuz mezunu yok. Bunlar gelme ihtimali çok yüksek olan yerler. Sıralama 67k.
68-69'daki makine, EEM'ler gelmez gibi duruyor yine de yazacağım. Bunlardan hangisine gidilebilir?
Yardım edebilirseniz çok sevinirim.

Ben Sakarya Üniversitesi mezunuyum, hayatımın en güzel seneleri Sakarya'da geçti. Öğrencilik için çok güzel bir şehir. Benim oyum Sakarya'dan yana.
Hocam ankarada okumanın artıları oluyor diyorlar ben de biraz hak veriyorum. Sakaryada staj sıkıntısı yaşanıyor mu? Savunma sanayide staj imkanları var mı?

Hocam ankarada okumanın artıları oluyor diyorlar ben de biraz hak veriyorum. Sakaryada staj sıkıntısı yaşanıyor mu? Savunma sanayide staj imkanları var mı?
Eski ev arkadaşım mekatronik mühendisiydi. Kendisi şimdilerde Türkiye’de 3 büyük sanayi devinden birisi ile sözleşme aşamasında. Stajı da rahat bulursun en kötü Teknokentte bir start-up için çalışır tecrübe yaparsın.

Eski ev arkadaşım mekatronik mühendisiydi. Kendisi şimdilerde Türkiye’de 3 büyük sanayi devinden birisi ile sözleşme aşamasında. Stajı da rahat bulursun en kötü Teknokentte bir start-up için çalışır tecrübe yaparsın.
Siz ne okumuştunuz ve kaç mezunusunuz?

Kardeşim Ankara Medipolde okuyor. Bölüm hakkında fikri var mıdır bilmem ama okul hakkında, sehir hakkında sormak istediklerin varsa ona iletebilirim.
Çok iyi olur sevinirim.
Devlette sakarya uni tutarken medipolde %50 okumak mantıklı mi? Yani okul buna değer mi?
Okul yeni ve tam oturmamış olduğu için hocaların durumları nedir?
Ve okulun mühendislik alanları hakkında bilgisi var mı bilmiyorum ama varsa projelerde vs aktif mıdır?
Teşekkür ederim şimdiden:)

Mühendislik hakkında çok bilgisi yok. Okul yeni olduğu için kulüp durumları çok aktif değilmiş ama varmış.Hocaların bazıları zorluyormus. Okul yönetimi öğrencilere pek yardımcı değil ama bilgin olsun.

Sakarya ve Ankara iş imkanları için iyi şehirler. Oturmuş bir üniversite olsun diyorsan Sakarya yaz bence, egitiminin iyi olduğunu söylerler daima. Maddi durumum iyi, Ankara'da olup sehrin avantajını kullanmak istiyorum diyorsan Medipol.

Mühendislik hakkında çok bilgisi yok. Okul yeni olduğu için kulüp durumları çok aktif değilmiş ama varmış.Hocaların bazıları zorluyormus. Okul yönetimi öğrencilere pek yardımcı değil ama bilgin olsun.

Sakarya ve Ankara iş imkanları için iyi şehirler. Oturmuş bir üniversite olsun diyorsan Sakarya yaz bence, egitiminin iyi olduğunu söylerler daima. Maddi durumum iyi, Ankara'da olup sehrin avantajını kullanmak istiyorum diyorsan Medipol.
Hocam peki hocaların zorlaması, yönetimin yardımcı olmaması sınavda geçerli not alamadığımda zorlar mi? Burs kesilme ya da belli bir ücret ödeme gibi bir durum yaşanır mı?

Geri
Yukarı