Sakın Valorant hesap şifrenizi kimseye vermeyin!

Bugün bir Twitch yayını izlerken birisi DM attı. Bana elinde 1200+740 VP olduğunu ve smurf kasılabilecek (gold, silver, bronz) 5 tane hesap bulabilirsem bana vereceğini söyledi. Ben de bu işin sonu nereye varacak diye merak edip tamam dedim. Bu arkadaşa bir tane derecesi açılmamış maili de Tempmail olan hesap verdim ve buna gir bak bakayım rankı açık mı dedim. 2 dakika bekleteceğim Valorant güncelleniyor dedi. Ben zaten emin gibiyken orada anladım ki (2 dakika bekle dediği yerde direkt Riot Account'tan hesap bilgilerini değiştirmiş ve hesaba girmemi tamamen engelledi.) bu arkadaş dolandırıcı ama canım da dolandırıcıyla oyun oynamak istiyor işte duramıyorum. :D Sonra bu hesabın derecelisi açık değil dedi ve başka hesap istedi. Bu sefer maili bana ait olan (ama kullanmadığım bir mail) ve hiç girmediğim bir hesap verdim ve denemesini söyledim. Normalde bu hesapla internet kafede denediğimde (yani kodsuz giriliyor) bile kodsuz giriş yapabiliyordum. Sadece Riot Account'a girerken kod istiyordu. Bu Riot Account'a giremeyince hemen şu maile kod gelmiş diye bana mail adresini kopyalayıp (Burada şu detay önemli ki Riot istemcisinde bir metni kopyalayamazken Chrome üzerinden kopyalabilirsiniz, yani kesinlikle Riot Account'a gimeyi deniyor.) attı, sonra da gelen kodu istedi. Sonrasında zaten resimlerde de görüldüğü gibi engel atacağımı yazdım ama ben engel atamadan ışık hızıyla engel atmış. :D Ben de dolandırıcıların nasıl dolandırdığını kanıtlarla ispatlayıp size sunmak istedim. Sonucunda sazan avlandı diyebilirim. Sakın bu kişi veya bunun gibi kişilere itimat etmeyin. Her zaman isim değiştirip kamufle olmaya çalışırlar, o yüzden böyle diyorum. Ayrıca benim yaptığımı yapmayın, ava giderken avlanabilirsiniz yani sorumluluk kabul etmiyorum. Daha fazla dolandırıcıya rastlarsam yaşadığım maceraları SS alarak size de anlatırım. Yorumlarınızı bekliyorum. :)
Tam dayaklık

Sözde kendisi dia ve arkadaşlarıyla smurf kasacak. Ama 20 liraya hesap almak yerine 200 liralık kod alarak hesap alıyor, yersen. Hahaha. :D
Rank atılabilen 20 level hesaplar 20 liradan daha fazla, bana versen ben 75₺'ye satarım. Diamond yapıp satarsa 100'lira civarına gider yine. 5 Tanesi 500'liradan fazla eder.
Düzenleme; Yanlış anlamışım sanırım rastgele mesaj atan birine güvenmişsin. Ben de yayıncı zannettim, nasıl güvenip verebildin yazık etmişsin hesaplara :)

Hocam konuyla alakasız fakat bunu nasıl becerdiniz?
1653074846638.png

Ben de yayıncı zannettim, nasıl güvenip verebildin yazık etmişsin hesaplara :)
Hesaplardan birisi 12 level Tempmail. Diğeri de kullanmadığim bir maile ait elo hell Gümüş hesap. Yani zaten kullanmadığım için attım. Onun da işine yaramaz benim de maksat content çıksın. :) Yoksa Plat hesabımı verecek halim yok. :D

Rank atılabilen 20 level hesaplar 20 liradan daha fazla, bana versen ben 75₺'ye satarım. Diamond yapıp satarsa 100'lira civarına gider yine. 5 Tanesi 500'liradan fazla eder.
Düzenleme; Yanlış anlamışım sanırım rastgele mesaj atan birine güvenmişsin. Ben de yayıncı zannettim, nasıl güvenip verebildin yazık etmişsin hesaplara :)
Yayıncı değil yayından özel olarak mesaj atıp hesap istiyor.

Geri
Yukarı