Sakın Valorant hesap şifrenizi kimseye vermeyin!

Devir değişti artık kardeşim. Bizim zamanımızda internet kafeler meşhurdu kimsenin evinde pc yoktu. Kafeye bir program kurup şifre falan patlatılıyordu. Şimdi artık ne eski var ne de ona düşecek insanlar var. Şimdi 10 yaşındaki çocuktan istesin direk küfür edip engeller. Kimse paylaşmaz zaten. Anca arkadaşlar arası paylaşım olur.

Dolandırıcıyla bu kadar konuşmanız bile hata. Özel mesajı keşke paylaşmasaydınız, KVKK kapsamında sorun olabilir. Umarım sorun oluşturmaz. Onun dışında millet kendi yakınına ya da tanıdığına güvenip hesabını veremiyorken, bazı kişilerin bunlara hesabını verip bir şeylerden ümit etmesi de açıkçası garip.
Main plat hesabımı ve gold olan smurf hesabımı bir yalan uydurup vermedim tabii ki. Rankı açılmamış bir hesap ve rankı silver olan bir hesap verdim. Rankı açılmamış tempmail hesabı aldı, alsın onun olsun o zaten yemdi. :D Gümüş hesaba da sokmadım her şey planlıydı. Bu kadar konuşmamın sebebi kanıt toplamak içindi. Kesin kanıtı (istemciden copy paste yapılmazken riot accounta girmeye çalıştığı tarayıcıdan copy paste yapıp bana atması) elde edene kadar konuştum. Dediğim gibi her şey planlı, KVKK yüzünden sorun çıkması için etiketinin falan da gözükmesi lazım. Şu haliyle bir şey yapamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı