Sakız çiğnemek yüzü zayıflatır mı?

Çene kasınız olur da önermiyorum pek genetiktir yüz yapısı. Yağ oranınız yüksekse onu düşürmeniz daha iyi olur, yani öyle yüzü zayıflatma diye bir şey yok çok az etki eder sakız.

Çene kasınız olur da önermiyorum pek genetiktir yüz yapısı. Yağ oranınız yüksekse onu düşürmeniz daha iyi olur, yani öyle yüzü zayıflatma diye bir şey yok çok az etki eder sakız.

Ben zaten zayıfım ama yanaklarım var biraz etki etmez diyosun yani.

Ben zaten zayıfım ama yanaklarım var biraz etki etmez diyosun yani.
Etki etmez aşırı çene kasım var fakat yüzüm, yanağım şişkin yani genetik tamamen. Ben de araştırmıştım merak edip yağ oranım çok düşük fakat yanağım şişkindi sizin gibi. İnternette vücuttaki yağlar herkeste başka bir yere göre dağılır kiminin bacağına kimin yüzüne falan yazıyordu araştırmıştım baya. O zaman saldım sakızı falan zaten iyi ki de salmışım çene kası fazla olunca kötü bir görüntü oluşuyor.
Spor yapmayı deneyebilirsin ama fark olur illaki yediklerine falan dikkat edersen. Sakızla da uğraşma çene kası için falan deneyebilirsin ama eşit çiğne sırf sağ tarafınla çiğneme yani asimetri oluşur.

Etki etmez aşırı çene kasım var fakat yüzüm, yanağım şişkin yani genetik tamamen. Ben de araştırmıştım merak edip yağ oranım çok düşük fakat yanağım şişkindi sizin gibi. İnternette vücuttaki yağlar herkeste başka bir yere göre dağılır kiminin bacağına kimin yüzüne falan yazıyordu araştırmıştım bayağı. O zaman saldım sakızı falan zaten iyi ki de salmışım çene kası fazla olunca kötü bir görüntü oluşuyor.
Spor yapmayı deneyebilirsin ama fark olur illaki yediklerine falan dikkat edersen. Sakızla da uğraşma çene kası için falan deneyebilirsin ama eşit çiğne sırf sağ tarafınla çiğneme yani asimetri oluşur.

Senin profildeki adam gibi olsa keşke patrick gibi ama benim genetik değil ailede kimse böyle değil yanakları.

Sakız çiğnesem yüzüm zayıflar mı ya da yüz zayıflatmanın başka bir yöntemi var mı?
Geçen sene ki fotoğraflarımı görünce diyorum ayı gibiymişim. 1 sene içerisinde tamamen değişebiliyor yüz. Sadece bekle ha bir de yağ oranını düşür.

Geri
Yukarı