Çözüldü Salad.io mining ne zaman durur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Stack

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba. Salad.io adlı programla yanlışlıkla 2 kere mining başlattım fakat ardından kapadım, bir daha açmadım. Görev yöneticisinden de bir program açık mı değil mi baktım, yoktu bir şey. Şu an mining devam ediyor olabilir mi? Mining kapanmış mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam bir sorum daha var. 2 kere yanlışlıkla açtım ya. Ekran kartı ömrü gitmiş midir? 30 saniye falan sürdü açtıklarım. Bu arada görev yöneticisinde bir şey göremedim yok.
Görev yöneticisinden GPU kullanımı yüksek "PhoneixMiner" diye bir şey görürsen kapat bu kadar.
Hayır böyle küçük bir şeyden ekran kartı ömrü gitmez.
Merhaba. Salad.io adlı programla yanlışlıkla 2 kere mining başlattım fakat ardından kapadım, bir daha açmadım. Görev yöneticisinden de bir program açık mı değil mi baktım, yoktu bir şey. Şu an mining devam ediyor olabilir mi? Mining kapanmış mıdır?
Öyle şeylere güvenmeyin kapanmamışta olabilir denetim masasından silin.

Görev yöneticisinden bakabilirsin.
Öyle şeylere güvenmeyin kapanmamışta olabilir denetim masasından silin.
Bugünün troll'ü de gelmiş.

Hocam bir sorum daha var. 2 kere yanlışlıkla açtım ya. Ekran kartı ömrü gitmiş midir? 30 saniye falan sürdü açtıklarım. Bu arada görev yöneticisinde bir şey göremedim yok.
Görev yöneticisinden GPU kullanımı yüksek "PhoneixMiner" diye bir şey görürsen kapat bu kadar.

Çözüm
Görev yöneticisinden GPU kullanımı yüksek "phoneixminer" diye bir şey görürsen kapat bu kadar.

Aynen phoenixminer diye bir şey vardı kapamıştım salad IO yu yüklediğim gün. Tamamdır PC'den de sildim. Teşekkürler yardımın için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı