Salad işe yarıyor mu?

sarıçizmel

Centipat
Daha fazla  
At0m'un videosundan görmüştüm Salad'ı. GPU kullanarak mining yaptığından bahsediyordu. Peki bunu yapmak GPU'ya zarar verir mi?

Ömrünü kısaltır ve bakımlarını(termal macun değişimi, toz temizliği)daha erken yapmanız gerekir.
Tamamdır teşekkür ederim.

Salad ne bilmiyorum ama mining yapmak GPU'ya direkt zarardır. Düzenli mining yapılırsa ömrü ciddi şekilde azalır zaten o yüzden ikinci el ekran partı pazarı ölmüş mining kart dolandırıcılarıyla dolu.
Zaten yeni GPU alsamda takmak zahmetlidir.

Salad ne bilmiyorum ama mining yapmak GPU'ya direkt zarardır. Düzenli mining yapılırsa ömrü ciddi şekilde azalır zaten o yüzden ikinci el ekran partı pazarı ölmüş mining kart dolandırıcılarıyla dolu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca elektrik faturası çok gelir ve getirdiği gelir değişkenlik gösterdiği için tek bir kartla da pek memnun kalmazsınız bence uğraştığınıza değmez.

Elektrik faturasına etkisi olur, ama çok olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Öncelikle şunu söyliyim belki ilk açılışta bir FPS farkı olmaz zaten uzun vadede belli olur. Öyle Valorant alıp yapılacak işler değil bunlar 2 saat RDR2 oynasın bakalım nasıl fark oluyormuş?

Öncelikle şunu söyleyeyim belki ilk açılışta bir FPS farkı olmaz zaten uzun vadede belli olur. Öyle Valorant alıp yapılacak işler değil bunlar 2 saat RDR2 oynasın bakalım nasıl fark oluyormuş?

Dostum dalgamı geçiyorsun? Taş çatlasın %5 güç kaybı olur, oda taş çatlasın. Ayrıca bana saçma argümanlar sunma RDR 2 de zatan maximum kaç FPS alabilir? Yani asıl fark böyle yeni oyunlarda anlaşılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı