Salcano City Explorer bisikleti önerir misiniz?

Epicfeno

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, daha çok kilo vermek ve tabii ki asfaltta sürmek için bisiklet almak istiyorum. Bisikletten anlayan arkadaşlara sormak istiyorum, sizce uygun mudur? Bir de fren tipinin V olması nasıldır?

Ürün linki.

Bisikletten anlamam ama eğer imkanın var ise Decatlon a gidip orada bisiklet bölümünden detaylı bilgi alırım. Kafanda kileri birebir değerlendirirsin. Daha sonra gelip internetten alabilirsin

Merhaba arkadaşlar, daha çok kilo vermek ve tabii ki asfaltta sürmek için bisiklet almak istiyorum. Bisikletten anlayan arkadaşlara sormak istiyorum, sizce uygun mudur? Bir de fren tipinin V olması nasıldır?

Ürün linki.
Pek sorun teşkil etmez v fren olması ancak hidrolik disk olsa çok daha iyi olur tabiki. Asfalt sürüşü yapacaksanız dağ bisikletleri yerine şehir ve yol bisikletlerine bakmanızı öneririm. Bütçeniz nedir ?

Merhaba arkadaşlar, daha çok kilo vermek ve tabii ki asfaltta sürmek için bisiklet almak istiyorum. Bisikletten anlayan arkadaşlara sormak istiyorum, sizce uygun mudur? Bir de fren tipinin v olması nasıldır?

Ürün linki.

Ben 2017'den beri kullanıyorum. Okul hediye olarak vermişti ama yanlış hatırlamıyorsam 550TL idi. Güzel bisiklet ama şu an fiyatını hak ediyor mu bilemem.

Alabilirsin. Amacına göre yeterli olacaktır. Bu fiyat aralığında bisikletler genellikle yaklaşık aynı kalitede oluyorlar. Kron, Corelli gibi markalara da bakabilirsin. V fren olması da sıkıntı çıkarmaz. Bütçeni arttırmak istemiyorsan alabilirsin.

Bu fiyat aralığında artık tüm bisikletlerde Tourney set var. Buna yapılacak bir şey yok ama cidden çok giriş bir set.

V-fren konusunda sorun yaşamazsın. Hatta daha az maliyetli olduğu için artısı olur. Sonuçta düz yolda ve asfaltta süreceksin. Bastığın an durduracak bir frene ihtiyacın yok. Daha çok seni yavaşlatacak ve acil durumlarda kurtulmanı sağlayacak bir fren.

Bisiklet genel olarak iyi. Fiyatına artık bir şey diyemiyorum, her şey ateş pahasına. Amortisörü olmaması da olukça işinize yarayacak bir özellik. Boştan yere kendinizi yormayacak ve enerjini tekerlere daha çok aktaracaksınız.

Bütçenize göre alınabilir bir bisiklet. Gidip dağ bisikleti almak gibi bir hata yapmayın. Asfaltta sürecek bir insanın dağ bisikletine gram ihtiyacı yok.

Bisiklet aliminyum gövde fena değil ama, aerodinamik de sorun var gibi. Yağ gibi akmıyor. Şehir içerisinde kullanmak çok keyifli. Eski bisikletimdi ve çaldırdım. :(

Fiyatını etmiyor onu söyleyeyim. 18 yaşında birisi bisikleti tek eliyle 4 kat çıkartabiliyor.

Son düzenleme:
Bisiklet aliminyum gövde ve güzel ama, aerodinamik de sorun var gibi. Yağ gibi akmıyor. Ama şehir içinde kullanmak çok keyifli. Eski bisikletimdi ve çaldırdım. :(

Fiyatını etmiyor onu söyleyeyim.
Öncelikle geçmiş olsun. Adınıza üzüldüm. Bisikletlerin o kadar hırsızı var ki kendi bisikletimi odamda muhafaza ediyorum. O kadar para bayıldığımız araçların çalınması çok kötü oluyor.

Fiyatını şu anda çoğu bisiklet hak etmiyor. 2000TL bandında gidip Tourney set almak çok üzücü bir şey. Eskiden o fiyata Sora setler alınabiliyordu. Aradaki fark çok fazla. Tourney sadece vites geçimi sağlasın diye yapılmış ve çok demode bir set. Bu fiyatı özelliklerine göre hiçbir bisiklet hak etmiyor ama yapacak bir şey yok.

Öncelikle geçmiş olsun. Adınıza üzüldüm. Bisikletlerin o kadar hırsızı var ki kendi bisikletimi odamda muhafaza ediyorum. O kadar para bayıldığımız araçların çalınması çok kötü oluyor.

Fiyatını şu anda çoğu bisiklet hak etmiyor. 2000TL bandında gidip Tourney set almak çok üzücü bir şey. Eskiden o fiyata Sora setler alınabiliyordu. Aradaki fark çok fazla. Tourney sadece vites geçimi sağlasın diye yapılmış ve çok demode bir set. Bu fiyatı özelliklerine göre hiçbir bisiklet hak etmiyor ama yapacak bir şey yok.
Gidip 2. el bisiklet alsın.

Bu arada bisikleti 3 sene önce 700 TL'ye almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı