Salcano NG 450 bisiklet için orta göbek önerisi

GnHasan

Yoctopat
Daha fazla  
Salcano NG 450 kadrosu satın aldım kısa süre önce taptaze. Kadrosunu falan boyadım her şey tamam. Ayna ve kol aldım, fren sistemleri falan felaket oldu. Yalnız şöyle bir sıkıntı var ki karemil ayna kol göbeği çeşitleri çok pahalı. Kac tane bisikletçiye gittim, çok fahiş fiyatlar istiyorlar. Az önce gittiğim adam bilmediğim bir markayi bana 400 TL + takma ücreti diye gösterdi ve markası posetten çıkarttığı Çin malı değişik bir markaydı. Ölçüsünü falan bilmiyor, bana olur dedi bilmem ne falan filan.

Sonra gittim eve, yaklaşık 2 saattir arastiriyorum. En güzeli bilgili birisine danışmak dedim. Elimde ölçü aleti yok, tek imkanım metre ile ölçüm yapmak. Sizce ben karemil Orta göbek olarak ne almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
110-113-117 hangi ölçüde? Ölçüsünü Google'a yazıp aratıp rulman kalitesine göre alabilirsiniz. Fiyat olarak da o kadar da uçuk değildir diye tahmin ediyorum.

110-113-117 hangi ölçüde? Ölçüsünü Google'a yazıp aratıp rulman kalitesine göre alabilirsiniz. Fiyat olarak da o kadar da uçuk değildir diye tahmin ediyorum.

Hocam ölçüleri bilmiyorum fahiş fiyatlarla yaptırmak istemediğim için buraya geldim soruyorum Salcano ng serisinde standart olur diye düşünüyorum bisikletçi bir arkadaşımız yardımcı olur diye.

Geri
Yukarı