Bisiklet İçin Göbek Önerisi

Arka göbekte boşluk var demen yeterli. Eğer Çekmeköy'ün "Buyaka AVM" taraflarına yakın bir kısmında oturuyorsan; Sana önereceğim bisikletçiye götürebilirsin: Google Haritalar

Hamza Abi bakar oraya, bisikletin yürür haldeyse oraya götürmeni öneririm. Adamın cebini boşaltan şarlatanlardan değildir. Kaliteli insandır.

Arka göbekte boşluk var demen yeterli. Eğer Çekmeköy'ün "Buyaka AVM" taraflarına yakın bir kısmında oturuyorsan; Sana önereceğim bisikletçiye götürebilirsin: Google Haritalar

Hamza Abi bakar oraya, bisikletin yürür haldeyse oraya götürmeni öneririm. Adamın cebini boşaltan şarlatanlardan değildir. Kaliteli insandır.
Peki çok sağol :D. Beni buraya "Gökhan Akkaya" yönlendirdi derim sonra problemi söyleyip yaptırtırım. Çok teşekkür ederim :). Ayrıca aktarıcıyı da orada montajını yaptırsam ne kadar tutar? Bu arada kusura bakmayın bugün çok meşgul ettim sizi ama gerçekten sıkıldım bisiklet sürememekten...

Peki çok sağol :D. Beni buraya "Gökhan Akkaya" yönlendirdi derim sonra problemi söyleyip yaptırtırım. Çok teşekkür ederim :). Ayrıca aktarıcıyı da orada montajını yaptırsam ne kadar tutar? Bu arada kusura bakmayın bugün çok meşgul ettim sizi ama gerçekten sıkıldım bisiklet sürememekten...
Benim kadro da tamirde şuan, Kayseri'ye yolladım sırf bu iş için :) Yalnızca kargosu bile sağlam para tuttu. Yeni sezona yeni zincir - ruble ile gireceğim, onların siparişler de tamam Soru sorarken de çekimser davranma, bisiklet süren insana, ne kadar dolu olsam da bir boşluk yaratır yardımcı olurum mutlaka. Eğer oraya gidersen aktarıcıyı da yaptırabilirsin. Tourney model aktarıcı kullanıyormuşsun 8'li. İnternetteki en uygun fiyat 57TL civarında 8'li Altus aktarıcı için. Hamza Abi daha uygun veya aynı fiyatı çekerse ona yaptırırsın.

Bende Ümit Blackmount MTB bisiklet var. Bunun ön+orta+arka göbeği değiştirmek ile birlikte zincirini, zincir çarkını ve pedalını değiştirmek istiyorum. Birçok kişi Shimano markasını önerdi ama hangi model seçeceğimi bilmiyorum. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Bende Ümit Blackmount MTB bisiklet var. Bunun ön+orta+arka göbeği değiştirmek ile birlikte zincirini, zincir çarkını ve pedalını değiştirmek istiyorum. Birçok kişi Shimano markasını önerdi ama hangi model seçeceğimi bilmiyorum. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?
Mesajını geç fark ettiğim için çok özür dilerim :) Bu tip bisikletlere gereksiz harcama yapmanı asla tavsiye etmem. Ön - arka göbek değişimi demek jantın sil baştan sökülmesi ve sil baştan örülmesi, akort ayarının yapılması demek. Orta göbek ile alakalı bir problemin yoksa durup dururken para harcamanı önermem çünkü bu tip harcamalar sana bir katkı sağlamayacaktır.

Zincir - dişli seçimine gelirsek Microsift kullanıyor sanırım o model. Shimano'nun 7 uyumlu zincir ve dişlilerini tercih edebilirsin. Pahalıya kaçmana hiç gerek yok çünkü yatırım yapılacak - yükseltme yapılacak bir bisiklet değil.

Eğer elindekinden memnun değilsen paranı biriktirip farklı bir bisiklete geçmeni tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı