Saldırı makinesi nasıl alabilirim?

hAllederiz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Çağrı Merkezi Yöneticisi
Arkadaşlar merhaba. Bir platformda serverim var. Serverimi çekemeyen 2-3 adet server var. Bunların serverini çökertmek istiyorum. Makine falan işleri var nasıl yapabilirim bilgisi olan var mı?

Galiba ücret karşılığında DDOS atan yerler var. Ama bence hiç bulaşmayın. Mâlum hakkınızda yasal işlem başlatabilirler.

Onların server'ını çökertmeyi bırak, dava açarlarsa hiçbir şey gelmez elinden. Eğer sana saldırı yapıyorlarsa sen saldırı makinesine vereceğin parayı korumaya ver. Her türlü kazançlı çıkarsın onlar uğraştığıyla kalır. Mesela internet siteleri için Cloudflare - The Web Performance & Security Company | Cloudflare var, ancak server'lara da hizmeti var mıdır bilmem.

200 dolar gibi ücretlerle aylık ddos makinesi satın alınabilen servisler var ancak tasvip etmediğim bir davranış olduğu için sadece bu bilgiyi vermekle yetineceğim.

Ayrıca ufak çaplı korumasız bir site değilse, bırak çökertmeyi siteyi bile yavaşlatamazsın ddos servisleriyle.

Aman hocam bulaşmayın davalık olursunuz sonra.
200 dolar gibi ücretlerle aylık ddos makinesi satın alınabilen servisler var ancak tasvip etmediğim bir davranış olduğu için sadece bu bilgiyi vermekle yetineceğim.

Ayrıca ufak çaplı korumasız bir site değilse, bırak çökertmeyi siteyi bile yavaşlatamazsın ddos servisleriyle.
Onların server'ını çökertmeyi bırak, dava açarlarsa hiçbir şey gelmez elinden. Eğer sana saldırı yapıyorlarsa sen saldırı makinesine vereceğin parayı korumaya ver. Her türlü kazançlı çıkarsın onlar uğraştığıyla kalır. Mesela internet siteleri için Cloudflare - The Web Performance & Security Company | Cloudflare var, ancak server'lara da hizmeti var mıdır bilmem.
Beyler haklısınız ama artık tak etti. Neyse cezam çekerim. İşden geliyorum 2 saat bunların pislikleri ile uğraşıyorum.

Sunucuyu tamamen kapatıyorlar. Lag oluyor. Fps düşüşü falan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı