Salt likit için güvenilir site önerisi

Johnny vaper, manhattan likit, turkish delight sitelerine bakabilirsiniz. Benim tavsiyem johnny vaper ile manhattan likit. İkisinin de başarılı likitleri var.

Johnny vaper, manhattan likit, turkish delight sitelerine bakabilirsiniz. Benim tavsiyem johnny vaper ile manhattan likit. İkisinin de başarılı likitleri var.
Dharmavape kullandınız mı? Ben 2 adet salt likit aldım fakat aroma neredeyse hiç gelmiyor gibi. Bende mi sıkıntı var anlamadım, pod cihazda kullanıyorum.

Dharmavape kullandınız mı? Ben 2 adet salt likit aldım fakat aroma neredeyse hiç gelmiyor gibi. Bende mi sıkıntı var anlamadım, pod cihazda kullanıyorum.

Hiç kullanmadım. Likitler tam demlenmemiş olabilir. 1 hafta - 10 gün kadar daha dinlendirmeye bırakın bir ihtimal düzelebilir.

Hiç kullanmadım. Likitler tam demlenmemiş olabilir. 1 hafta - 10 gün kadar daha dinlendirmeye bırakın bir ihtimal düzelebilir.
Güncel olarak hangi likitleri kullanıyorsunuz ve nerden aldınız acaba? Bir yerden ucuz likit sipariş verdim acayip sentetik kokuyorlardı iade ettim, dharma vape aldım ondada aroma çok az geldi desteklerine yazdığımda 1 aylık demlenen ürünler bekledikçe fazlalaşır dediler.

Güncel olarak hangi likitleri kullanıyorsunuz ve nereden aldınız? Acaba? Bir yerden ucuz likit sipariş verdim acayip sentetik kokuyorlardı iade ettim, dharma vape aldım onda da aroma çok az geldi desteklerine yazdığımda 1 aylık demlenen ürünler bekledikçe fazlalaşır dediler.

Golden kimya üzerinden nbase ve aroma alarak kendi likitimi yapıyorum. Dıy kitlerden alabilirsiniz.

Geri
Yukarı