SAMA EPS500 nasıldır?

HABAR

Kilopat
Makaleler
18
Daha fazla  
Merhaba, ilgimi çeken bazı konular var, sizlerle de paylaşmak istiyorum.
"Dark Force güç kaynağı nasıldır?" şeklinde açsaydım konuyu (ki zaten asıl amacım bunu sormak da değil) gelecek yorumların "cöphtür" şeklinde olacağını tahmin ettiğim için başlığı o şekilde yazdım diyebilirim.
Bir de bu, herhangi bir sistemde kullanılacak bir PSU için öneri konusu değildir!

Ürünün sayfasına girdiğimde aşağı inince karşıma bu sertifika sayfası çıktı. İnceleme videosunda da EPS500 olarak belirtilmiş. Sadece Akortek'ten bulmakla yetinmedim, Plugloadsolutions üzerinden de aynı sayfaya eriştim.
SAMA'nın kendi sayfasından ürüne bakmaya çalıştım ama sayfa tek kelimeyle berbat, kutucuklara tıklanmıyor bile. Her neyse, asıl soruya gelelim.
  • İç yapı aynı olduktan sonra kablolaması yarı modüler olarak üretim yapılabilir mi?
  • Teknobiyotik'in videoda ve ürün sayfasında bahsettiği gibi bu ürün SAMA EPS500 mü?
  • Eğer öyle ise SAMA EPS500 modeli hakkında bilgi verebilecek var mı?
Son olarak da etiket kısmı: @Lian La-Fey @fryzen @Jarex @Ali Rıza09

Yardım ettiğiniz veya konuyu okuyup geçtiğiniz için hepinize teşekkür ederim.

İç yapı aynı olduktan sonra kablolaması yarı modüler olarak üretim yapılması mümkündür, buna örnek olarak Seasonic Core serisi ve Chieftec Polaris-High Power Performance GD gösterilebilir. Güç kaynağı grup regülasyonlu gibi gözüküyor ancak emin değilim.

Ben araştırmadım ama @Ali Rıza09 burada vasat diyordu EPS serisi için.

Şu anda PowerBoost Force serisi için konu hazırlıyorum. Sabah 9'da dersim var ama o konuyu bitireceğim.

Ben araştırmadım ama @Ali Rıza ✅ burada vasat diyordu EPS serisi için.
Ali Rıza hocamı hiç görmüyorum artık, bıraktı herhalde.
burada vasat diyordu EPS serisi için.
Bir satırlık bi' yazı, pek tatmin etmiyor ama, bakalım bir şeyler daha bulabilecek olursam konuya eklerim.
@EUA 'yı da etiketleyelim.
Güç kaynağı grup regülasyonlu gibi gözüküyor ancak emin değilim.
Bir de bu bütçede DC-DC dönüştürücü kullanan ürün olduğunu pek sanmıyorum, ilgili güç kaynağının fiyatını yükselten bir faktör yarı modüler olması sanırım.

Doğru hocam, bu iki ürün aynı iç yapıya sahipti.

Seasonic Core hangi ürünlerle aynı iç yapıyı kullanıyor?
Hangi güç kaynaklarıyla aynı iç yapıyı kullandığını (ya da kullanıp kullanmadığını) bilmiyorum ancak kendi içinde modüler (Core GX), yarı modüler (Core GM) ve sabit kablolu (Core GC) modelleri var.

Merhaba, etiketlemişsiniz ama bunun hakkında fikrim de yok bilgimde. Araştırmadım da.. Bu aralar çok yoğunum malesef.

Geri
Yukarı