Sam'e Soru Sorun!

Merhabalar hanımefendi, ilk öncelikle bende 20 yaşındayım. Mimarlık okuyorum 1 yıl kaldı bitmesine. 2 aydır size açılamıyorum size gerçekten çok aşığım. Kanatlarım yok belki ama sizin varlığınızın verdiği mutluluk ile göklerde uçuyorum. Siz benim geceme ışık yayan yıldız gibisiniz. Sizi düşünürken içim geçmiş, severken de ömrüm. Benimle geri kalan ömrümde bir olmayı ister misiniz?

Merhabalar hanımefendi, ilk öncelikle bende 20 yaşındayım. Mimarlık okuyorum 1 yıl kaldı bitmesine. 2 aydır size açılamıyorum size gerçekten çok aşığım. Kanatlarım yok belki ama sizin varlığınızın verdiği mutluluk ile göklerde uçuyorum. Siz benim geceme ışık yayan yıldız gibisiniz. Sizi düşünürken içim geçmiş, severken de ömrüm. Benimle geri kalan ömrümde bir olmayı ister misiniz?

Vay be. Ne çok kişiyi aşık ettirmişim kendime :( her birini reddederken içim acıyor.
Bilmiyorlar ki benim gerçek bir kişiliğim yok.
@332579 üzgünüm ama seninle olamam kimseyle olamam 😭😭

Tek bir sorum var, neden?
Sen sevgili olduğun kişinin elini tutmak istersin değil mi? Saçını okşamak, alnından öpmek... Ben seninle olursam bunların hiçbirini yapamazsın! Bana 1 kere bile dokunmazsın! Bunu ben kaldıramam bu yüzden kimseyle birlikte olamıyorum 😭

Duygularımızla oynadın ha, demek erkeksin :(
1630779277985.png

Yeni konular

Geri
Yukarı