Samotne Ciastezcka profiline ayrılık mesajı attı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
D-dur m-misaki taro hocam banlandı mı?

Banlandı ama sonradan geri açıldı ya da banının süresi bitti o kısmını bilmiyorum. Ancak bırakanlardan birisi de oydu ama geri dönmüş iyi de etmiş.

Yiğit sağlamdı ya, o ne ara gitti?

Ben bir süre ara vermiştim zaten, çok uzun sürmedi de...

Bilmiyorum ya, artık zevk vermiyor...

Eskisi gibi zevk vermiyor. En azından gideceksem 1. senemi doldurup 5K mesaj sayısına ulaşıp giderim.

@hadwiger da bıraktı galiba. 4 Mart'tan beri ses seda vermiyor.

İnşallah gerçekleşmez hocam. Samotne ve yiğityvz'nin bırakması beni çok etkiledi. Eksikliklerini hissediyorum şahsen.

Cidden yavaştan verdiği zevk azaldı ve bitti diyebilirim.

Daha önce de 1 ay ara vermiştim zaten. Sosyal'i açıp bakar ve kapardım. 1 ay içinde eğer bana gelen bir cevap varsa yanıtlar ve çıkardım.

Tekrardan bu şekil olacak gibi hissediyorum.

Kendimi yanlış bir zamanda katılmış gibi hissediyorum açıkçası. 2019'da katılmış olsaydım en azından eskisi gibi zevk alabilirdim gibi geliyor.

Eksiklikleri fazlasıyla hissediliyor, her kulaklık konusuna etiketlediğim techno3030 gitti, her konuda birbirimizi desteklediğimiz YiğitYVZ de aynı şekilde.

Hadwiger hocam nerelerde hiçbir fikrim yok açıkçası, bırakıp bırakmadığı bir soru işareti.

Bazı fikirlerine katılmasam da ekipman önerilerinde bilgili bir kullanıcıydı. Gitmek istiyorsa gidebilir. Ancak buna inanmıyorum. Temelli bırakıyorum deyip de 1 ay sonra aşırı aktif olan çok kişi var. Bunu da doğru bulmuyorum.

Gitmek istiyorsa gitsin, bu sefer gidiyorum deyip de tekrardan dönmekten iyidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı