Bir kızı kırmadan nasıl ayrılık mesajı yazarsınız?

Çok alakalı bir cevap teşekkürler.

Kanka ayrılma diyorum sen seni seviyorum yazıyorsun.

Adam ironi yapmış. Kimi sevdiysek gitti demiş :)

Artık farklı şeylere ilgi duyduğunu, farklı şeylere değer verdiğinizi, eskiden onda gördüklerinizi artık görmediğinizi söyleyin.

Not: Veda ne kadar kısa olursa unutmak o kadar kısa sürer. Bundan dolayı kısa öz bir mesaj sizi mental olarak yıpratmadan ayrılmanızı sağlar.

Ayrılık mesajı yazmayarak bunu yapabilirsin. Doğru düzgün şekilde ayrıl ki arkandan üzüntü ya da öfke değil saygı duysun. Görüş, kendini ifade et, onun kalbini kıracak bir şeyi yüzüne vurmadan sakince konuş. Ciddi diyorum, gelecekte en çok güveneceğin kişilerin "bazıları" bu şekilde bir sayfayı kapatıp yeni bir sayfa açtıkların oluyor. Şu anda en çok güvendiğim 7-8 kişiden 3 tanesi eski sevgililerim, ne zaman bir konuda yardıma ihtiyacım olsa asla kayıtsız kalmazlar. Hatta şimdiki sevgilim bile en başta bu duruma sinir oluyorken şu anda takdir ediyor.
çok teşekkür ederim çok güzel bir cevaptı dediğinizi yapmaya çalışıcam

Kendinden soğutabilirsin. Senden soğuyunca kendi ayrılmak ister, üzülmez. Soğutmak için de telefonlarını meşgule atarsın, mesajlarına geç cevap verirsin. Sürekli bir kenara atarsın ya da geçiştirirsin.

Tabii böyle yaparak küfür de yemiş olursun.

Yüz yüze görüşme imkanın varsa neden ayrılmak istediğini açıkça söyle, belki biraz üzülecektir ama yalan söylersen bu defa sonradan sen üzülebilirsin.

Hem ayrılmayı söylemek belki üzücü olabilir ama kalp kırmak değildir.

Sana bir kızı değil de bir insanı kırmadan nasıl olumsuz bir şey söyleyebileceğinin taktiğini vereyim:

Önce o kişinin güzel özelliklerini sayacaksın ki olumlu bir başlangıç yapasın, sonrasında olumsuz olan durumu söyleyebilirsin. Buna rağmen kırılıyorsa bırak kırılsın. Örnek vereyim sana. Bir arkadaşın çok dedikoducu ve bu yüzden onunla arana mesafe koymak istiyorsun ama bunu kırmadan söylemek istiyorsun.

-"Dostum senin eli açık olman, her şeyi dürüstçe söylemen vs. çok güzel ve taktir edilecek tutumlar fakat dedikodu hiç hoş bir şey değil ve bu şekilde insanları kendinden uzaklaştırırsın. Açıkçası bu sebepten ötürü seninle eskisi gibi görüşesim gelmiyor, bilmeni isterim."

Geri
Yukarı