SAMP Türk Ibiza oyuncuları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
TheLionJR (eski nickim ByHunter), 2016'da kayıt oldum ve belirli bir süre Animatörlük yapmıştım. Oktay abi çok değer verdiğim bir insandı.

Ibiza Freeroam'da uzun bir süre [BASE] İstanbul nicki ile oynadım. 50 kişilik bir klanımız vardı...

Geçen gün yine SA-MP indirdim fakat sarmadı çünkü Türk sunucuları çok boş. MTA'ya yeniden bakmayı düşünüyorum 300 kişilik Türk sunucuları var halen.
@olyshoweR

Ibiza Freeroam'da uzun bir süre [BASE] İstanbul nicki ile oynadım. 50 kişilik bir klanımız vardı...

Geçen gün yine SA-MP indirdim fakat sarmadı çünkü Türk sunucuları çok boş. MTA'ya yeniden bakmayı düşünüyorum 300 kişilik Türk sunucuları var halen.
@olyshoweR
Hangi yıllarda hocam?

TheLionJR (eski nickim ByHunter), 2016'da kayıt oldum ve belirli bir süre Animatörlük yapmıştım. Oktay abi çok değer verdiğim bir insandı.
EGM, vK klanları vardı :D. JustAfricaX vs. bunlar vardı eski ortam harikaydı. User sayısı azaldı eski ortam kalmadı... :(

Sen o zamanlardan beri varsan tanırım, nick neydi?
Hocam farklı nicklerle girdim hep hatırlamıyorum :D. 2018' de açtığım hesap kalıcı oldu. O da [BTD]Sprite (şu an [TIF]Sprite.qF.ait) oldu. Keşke hatırlasam veya keşke tek hesapla girseydim.. :/

JustAfricaX' i tanıyorsan onunla iletişimde misin hala?

Hocam farklı nicklerle girdim hep hatırlamıyorum :D. 2018' de açtığım hesap kalıcı oldu. O da [BTD]Sprite (şu an [TIF]Sprite.qF.ait) oldu. Keşke hatırlasam veya keşke tek hesapla girseydim.. :/

JustAfricaX' i tanıyorsan onunla iletişimde misin hala?
Hayır, malesef.

Hangi yıllarda hocam?

EGM, vK klanları vardı :D. JustAfricaX vs. bunlar vardı eski ortam harikaydı. User sayısı azaldı eski ortam kalmadı... :(
Vallaha hocam o zaman ilkokul 4'e gidiyordum şu an Lise 2'ye gidiyorum.

Zaman ne çabuk geçiyor :)

2013'tü sanırsam.

Vallaha hocam o zaman ilkokul 4'e gidiyordum şu an Lise 2'ye gidiyorum.

Zaman ne çabuk geçiyor. :)

2013' tü sanırsam.
HostName: ••Turk•Ibiza•GTAMulti•Official•Server®™•24/7 •DM•
Address: 80.93.220.67:7777
Players: 48 / 170
Ping: 11
Mode: Race•FreeRoam•StuntDM•TurkTürk
Language: EnglishTürkçeTürkceTurkceTR

Günümüze göre iyi. Aman şom ağzımı açmayım yine :D.

Bende 4 yıl önce başladım.

HostName: ••Turk•Ibiza•GTAMulti•Official•Server®™•24/7 •DM•
Address: 80.93.220.67:7777
Players: 48 / 170
Ping: 11
Mode: Race•FreeRoam•StuntDM•TurkTürk
Language: EnglishTürkçeTürkceTurkceTR

Günümüze göre iyi. Aman şom ağzımı açmayım yine :D.

Bende 4 yıl önce başladım.
Halen açık olduğuna şaşırdım. 2012-2013 gibi oynuyordum ve sunucu full çekiyordu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı