SAMP Türk Ibiza oyuncuları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
HostName: ••Turk•Ibiza•GTAMulti•Official•Server®™•24/7 •DM•
Address: 80.93.220.67:7777
Players: 48 / 170
Ping: 11
Mode: Race•FreeRoam•StuntDM•TurkTürk
Language: EnglishTürkçeTürkceTurkceTR

Günümüze göre iyi. Aman şom ağzımı açmayım yine :D.

Bende 4 yıl önce başladım.
Sunucu resmi olarak kapandıktan sonra ara sıra sunucuyu açarlardı eski oyuncular sohbet için girerdi 48 kişi baya iyiymiş şuan. Baya eski oyunculardan biriyim sunucunun ama senin nicki tanıyamadım :c

Sunucu resmi olarak kapandıktan sonra ara sıra sunucuyu açarlardı eski oyuncular sohbet için girerdi 48 kişi baya iyiymiş şuan. Baya eski oyunculardan biriyim sunucunun ama senin nicki tanıyamadım. :c
Hocam peki oyun içi isminiz neydi? Benimkisi Sprite, Fruko' nun düşmanı veya 404 Fatal Error :D.

Çok fazla nick gördüm ya, senide gördüğüme eminim ama tanıyamadım dediğim gibi. :D
Hmm. Fruko çok kötü diyordum belki hatırlarsın :D. Animatör olmuştum şu an Admin' im orada.
Evet, maalesef 14 yıllık koskoca sunucu bugün saat 12' de kapanıyor. :(

Press F... :/
Ve bir devrin sonu. SAMP dünyasından bir yıldız kaydı...

Son düzenleme:
Hatırlamıyorum ama Z'den beridir baya kariyer kastım. Deyim yerindeyse hayatımı verdim, belki berbat ettim ve elim pek bir şey geçmedi. Türk İbiza candır. Keşke ilk serverim o olsaydı dedim. Mütemadiyen reisle yarışlarda kapışıp dururduk, adamın dibidir kendisi.

Beyler biraz hayat hikayemi anlatiyim size SA:MP'de Z Group diye server vardı galiba orada Freerom takılırdik harika sunucuydu. Az mı C-Bug yapmazdik be neyse. O aralar bir şey oldu kapandi ben de MTA'ya geçiş yaptım. Roleplay serveriydi ama ismini hatırlamıyorum belki bilen bilir server kurucusu Batuhan diye biriydi. Ben gerçekte ve oyunda kız taklidi yaptim. Sunucu ortağıni TeamSpeakte kandirmistim. 1 aylık bedavadan adminlik yaptım. Kız tanitarak kendimi mikrofon sorduğunda bozuk diye bahaneler uydurdum instagram açıp bot bastım. :D Bana kizacaklar olabilir ama efsane sarmıştı. MTA ve SA:MP şuan ki çoğu oyunun verdiği tadi vermemişti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı