Şampiyon Beşiktaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ama o dediğin futbol yurt dışında olan futbol.

Türkiye'de daha farklı içinde kavga var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzle derim. Dediğiniz çok saçma bir şey.

Ben onu demiyorum hocam tabii ki de futbol gerekli bir şey değil eğlence amaçlı yapılmış bir şey. Özel hayatımıza sokmuyoruz futbolu. Canımız sıkılınca mizahına maç izliyoruz. kimisinin eğlence tarzı el işleri ile uğraşmak, kimisinin futbol. Hemen kavga etmek için kızmayın sakin durun.

Yurt dışında olan futbol ile Türkiye'de olan futbolu karıştırma.

Galatasaray Fenerbahçe maçı olsun. Bir tanesi yenilsin kavga başlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İzle derim. Dediğiniz çok saçma bir şey.

Benim bahsettiğim ile senin attığın arasında fark var.

Yurt dışında olan futbol ile Türkiye'de olan futbolu karıştırma.

Galatasaray Fenerbahçe maçı olsun. Bir tanesi yenilsin kavga başlar.
Nereden biliyorsun? Çok ön yargılısın. Gerçekten mizah kapasiten yok. Yurt dışında futbol oynarken zeybek mi oynuyorlar öyle diyorsun? Yurt dışında da kavga ediyorlar. Gidip insanların eğlencesine ''Ya bu ÇOK SAÇMA BİR ŞEY'' diyemezsin.

Benim bahsettiğim ile senin attığın arasında fark var.
Futbol saçma bir şey ise konuya girip yazmazsın ''Ya bu Futbol çok gereksiz bir şey'' Diye.

Aynen kardeşim futbol çok gerekli bir şey.

Stadyumda iki takımın taraftarların kavga etmeleri çok gerekli bir şey.
Futbol 20 milyon kişiyle aynı duyguyu yaşamak ve aynı ruha sahip olmaktır. Bazen 10 yıl hasret yaşamaktır. Futbol kültürdür. Futbol geçmiş ve gelecek arasında bir bağ. Bu kadar insan futbolu boşuna izlemiyor. Türkiye futbolu da çerez değil. Yabancılar kavga etmiyor mu? Onlarda da kan davaları yok mu? Asıl keyif veren şey bu kavga zaten. Sence futbolda tek takım her sezon birinci olsa keyifli olur muydu? Tüm İspanyollar Real Madrid'li olsa El Clasico keyifli olur muydu?

Futbol 20 milyon kişiyle aynı duyguyu yaşamak ve aynı ruha sahip olmaktır. Bazen 10 yıl hasret yaşamaktır. Futbol kültürdür. Futbol geçmiş ve gelecek arasında bir bağ. Bu kadar insan futbolu boşuna izlemiyor. Türkiye futbolu da çerez değil. Yabancılar kavga etmiyor mu? Onlarda da kan davaları yok mu? Asıl keyif veren şey bu kavga zaten. Sence futbolda tek takım her sezon birinci olsa keyifli olur muydu? Tüm ispanyollar Real Madrid'li olsa El Clásico keyifli olur muydu?

Milli takım maçları hariç hepsi gereksiz ve saçma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı