Şampiyon Beşiktaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden 2015'de beraat kararı verildi de kupamız verildi? Cas bizi 1 sene Avrupa men verdi ve gruplara girdiğimiz halde bizim yerimize eledğimiz Norveç takımını gruba soktular sonrada suçsuz bulunduk.

Hocam son kararı atıyorum hala inanmıyosunuz, yav şikecisiniz işte neyini kabullenmiyorsun?

Gören sanacak hiçbir takım şikeci değil. Türk futbol tarihinde her takımda şike olayları var. Boş muhabbet yapmayın.

Şike ayrı prim ayrı birşeydir, primi 3 büyüklerden vermeyen yok zamanında, bunu futbolcular zaten kendileri açıklıyor, fener ve Beşiktaş'ın şikeci olduğu resmi olarak tescillendi zaten, daha neye itiraz ediyorsunuz anlamıyorum.

Şike ayrı prim ayrı birşeydir, primi 3 büyüklerden vermeyen yok zamanında, bunu futbolcular zaten kendileri açıklıyor, fener ve Beşiktaş'ın şikeci olduğu resmi olarak tescillendi zaten, daha neye itiraz ediyorsunuz anlamıyorum.
Tamam arkadaşım sen haklısın en temiz kulüp Galatasaray hiç şike yok tertemiz Allah razı olsun en büyük Galatasaray.

Tamam arkadaşım sen haklısın en temiz kulüp Galatasaray hiç şike yok tertemiz Allah razı olsun en büyük Galatasaray.

:D

Ben sana kanıt atıyorum kanıt, sen ise kendi düşüncelerini belirtiyorsun, bana görede Beşiktaş bu sene averaj şikesi yapmıştır, hele hatay maçı, tiyatro olduğu o kadar belli ki, maçtan önce atışmalar falan, ama sana bunu kanıtlayamam :D

İşte sende benim hatay dediğim gibi yapıyorsun :)

Ben sana kanıt atıyorum kanıt, sen ise kendi düşüncelerini belirtiyorsun, bana görede Beşiktaş bu sene averaj şikesi yapmıştır, hele hatay maçı, tiyatro olduğu o kadar belli ki, maçtan önce atışmalar falan, ama sana bunu kanıtlayamam :D

YouTube'a Galatasaray şike görüntüleri yazarsan milyonlarca video çıkar.

Ona bakarsan Galatasaray bu sene lig ve kendi penaltı rekorunu kırdı, ona rağmen averaj olarak Beşiktaş'ı geçemedi :)

Zalat ı bilir misin yeğen.

Hocam son kararı atıyorum hala inanmıyosunuz, yav şikecisiniz işte neyini kabullenmiyorsun?
Attığınız belge bir son karar veya güncel belge değil, sadece UEFA’nın eski dönem şike davalarına dair paylaştığı bir liste. Verilen cezanın kendisinden sonra yapılan bir ek inceleme,ek dava yok UEFA tarafından yapılan. Sadece eskiye yönelik liste paylaşılmış, bunu “son karar” diye gelip paylaşıyorsunuz. Listenin 2021’de paylaşılmış olması, kararın yeni olduğu anlamına gelmiyor.

Asıl güncel karar 2020’de Türk mahkemelerinde alınmış beraat kararı.

Hoş dediğiniz gibi o dönem şike yapılmış bile olsa, Galatasaray gibi açıkça Fethullah Gülen bağlantılı uzun bir dönem geçirmiş bir kulübün “tertemiz” olduğunu nasıl savunuyorsunuz aklım almıyor gerçekten. Takımlarımızın hiçbirinin birbirinden farkı yok, hiçbirinin geçmişi temiz değil.

Hatayspor maçında averaj şikesi olduğunu iddia ederken, Trabzon ve Konya maçlarında 85+ dakikalarda kalecilerin topu elinden kaçırmasıyla aldığınız 4 puana ne diyorsunuz? Veya Karagümrük maçında son dakikada rakibin verilmeyen penaltısıyla beraberlikten aldığınız 1 puandan neden söz etmiyorsunuz? Biri şüpheliyken diğeri neden değil size göre? Sizin başınıza gelince “normal hata, olur öyle”, Beşiktaş’ın başına gelince şike mi oluyor?

Hala şike diyor 2020'de beraat kararı geldi hatta hakemler aklandı hala şike diyor. Maçı izledin mi? Galatasaray'ı da gördük gençlerbirliği kalecisi topa elini bile uzatmıyordu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı