Şampiyon Beşiktaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar ben galasaraya tertemiz mi dedim :D

Size diyorum ki resmi olarak tescilli 2 şikeci var, Beşiktaş ve fener, neyini anlamıyorsunuz, zalad falan diyor :D

O sene Beşiktaş 4-0 yenmiş ankaragücünü, garip bir olay yok ortada, feto olayı ise bak bakalım fetoden sonra kim kaç kupa almış karga seni :D

Hala tescilli şike diyor baksa internete sıktığı kolpalardan haberi yok. Hakemlerde eski Beşiktaş asbaşkanı beraat etti hala tescilli diyor yazık ya şampiyon olamayınca çamura yatıyor kebabcı selo.

Hala tescilli şike diyor baksa internete sıktığı kolpalardan haberi yok. Hakemlerde eski Beşiktaş asbaşkanı beraat etti hala tescilli diyor yazık ya şampiyon olamayınca çamura yatıyor kebabcı selo.

Ulan şampiyonlukla ne alakası var, adam yazmış şikeciler sizi diye, fb ve GS'yi kastederek, bende kimin şikeci olduğunu, CAS raporu ile açıkladım, işinize gelmiyor anlıyorum fakat yapacak bir şey yok gerçekler acıdır.

Tamamda dostlar ben size bu konuda fikirlerinizi almak istedim. Biri çıktı futbol gereksiz dedi bo baktım en sonda konu şikeye gelmiş. Nasıl oldu anlamadım.

Tekrardan hayırlı olsun. Tüm Beşiktaşlı arkadaşlarımı kutluyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı