Şampiyon Beşiktaş!

Dediklerinin hepsi bizde kalıcak dostum. Talisca ile anlaşıldı. Quaresma ile 3 yıllık sözleşme imzalandı. Aboubakar da olmadı bonservisimi alır gelirim diyor. Sen bence kendi yönetimine olan kızgınlığından bizi kıskanıyorsun. :)
Gülüyorum sadece niye kıskanayım sizi ? Quaresma 33 yaşında sizce 35 - 36 yaşında bir kanat oyuncusu olur mu ? Talisca ile anlaşıldı evet ama önümüzdeki sene için ayrıca bonservis değeri 25 milyon. Aboubakar 10 milyon değerinde onu da alacak güç yok.

Bir Fenerbahçe'li olarak tebrikler ama Beşiktaş taraftarı Fenerbahçe bayrağını yakıp köprüden denize attı bunu yapan ahlaksız, şerefsizler de varmış ya bunu da gördük. Neyse bunlar zaten Beşiktaş taraftarı olamaz bunlar yunanlı, tekrar tebrikler.
Onu yapanlar şerefsiz zaten. Bir Türk takımın bayrağını yırtmak ve yakmakta nedir? Sportmenliğe aykırı ve tam anlamıyla saygısızlık. Onları taraftardan saymıyoruz biz.

Gülüyorum sadece niye kıskanayım sizi ? Quaresma 33 yaşında sizce 35 - 36 yaşında bir kanat oyuncusu olur mu ? Talisca ile anlaşıldı evet ama önümüzdeki sene için ayrıca bonservis değeri 25 milyon. Aboubakar 10 milyon değerinde onu da alacak güç yok.
36 yaşında Hagi gibi bir efsane gördü bu lig unutma. Yenileride olabilir demek bu.

Bir Fenerbahçe'li olarak tebrikler ama Beşiktaş taraftarı Fenerbahçe bayrağını yakıp köprüden denize attı bunu yapan ahlaksız, şerefsizler de varmış ya bunu da gördük. Neyse bunlar zaten Beşiktaş taraftarı olamaz bunlar yunanlı, tekrar tebrikler.
Bir de utanmazın teki "Maydanoz sapı yerine Türk bayrağı geldi. Daha ne istiyorsunuz?" diyor. Bunlara taksicilik yaptırıp Talisca'nın bonservisini almalıyız.

Kendi takımımızın yaş seviyesine bir bak derim.

36 yaşında Hagi gibi bir efsane gördü bu lig unutma. Yenileride olabilir demek bu.
Evet güzel bir konuya değindik, öncelikle tartışma çıkarmadan güzelce muhabbet edelim. Hagi, 10 numara mevkisinde oynayan bir oyuncu şimdi gelse yine oynar fakat bir kanat oyuncusu belli bir süre sonra oynayamaz hele ki günümüz futbolunda asla.
Kendi takımımızın yaş seviyesine bir bak derim.
Bruma (22), Garry Rodrigues (26), Ahmet Çalık (23), Martin Linnes (25), Lionel Carole (26), Tolga Ciğerci (25) bunlar seneye kalacak oyuncular ve mevkileri gereği yaşları uygun.

Şikesiz temiz şampiyonluk. Tebrikler Beşiktaşım. Trabzonsporlu olarak şampiyon belirlerken avrupaya gidemedik, Rize ve Bursa Trabzon kümeye diye sloganlar atıyorlardı şimdi yalvarırlar bize. Neyse güzel sezon geçirdi Beşiktaş..
Emin misin o konuda ? Söylediklerin bile ters düşüyor hem şampiyonu belirleyin hemde tertemiz diyin. :D Ayrıca maç tekrarlarını izlemeni tavsiye ederim. ;)

Evet güzel bir konuya değindik, öncelikle tartışma çıkarmadan güzelce muhabbet edelim. Hagi, 10 numara mevkisinde oynayan bir oyuncu şimdi gelse yine oynar fakat bir kanat oyuncusu belli bir süre sonra oynayamaz hele ki günümüz futbolunda asla.
Bruma (22), Garry Rodrigues (26), Ahmet Çalık (23), Martin Linnes (25), Lionel Carole (26), Tolga Ciğerci (25) bunlar seneye kalacak oyuncular ve mevkileri gereği yaşları uygun.
Gündemi takip etmediğin çok belli. Bruma Leipzig yolcusu. Carole de Tudor tarafından istenmiyor. Bir de o çok sevdiğiniz orta babanızın yaş ortalamasına bak derim. Linnes, Sabri'yi hala kesemedi. Neyse bakalım. İnşallah GS yönetimi iyi kadro kurar da lige heyecan gelir.

Beşiktaş'ın 2 sezondur kazandığı şampiyonluklara leke sürmek isteyen ya futboldan anlamıyordur, ya da çamur atmak istiyordur. Dediklerinize katılıyorum. Açın ve maç özetlerini bir izleyin. İstatistikler ortada her haliyle.

Ayrıca giden her futbolcunun yerine yenisi gelir. Bu bahsettiğiniz yaş olayını herkes bildiğine göre, son yılların en iyi yönetim başkanı olan Fikret ORMAN'ın da bu konuyu bildiğini unutmayalım. Gerekli önlemlerin alınacağını düşünmekteyim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı