Şampiyon Galatasaray!

Futbolla uzaktan yakından alakanız olmadığı belli. İnsanlar bu takımlar için birbirini bıçaklıyor sen gelip burada en büyük demen yanlış diyorsun.

İşte demek istediğim şey bu :) bunu yapmamamız gerek diyorum, alakam yok evet, maçları izliyorum ama fanatik değilim. Sizin gibi holiganlar yüzünden oluyor zaten bunlar, diğer ülkelerde var mı bu? Git bak bir.

Cumhuriyetin 100'ü Türkiye'nin en büyüğü !
1500x500.jpeg

İşte demek istediğim şey bu :) bunu yapmamamız gerek diyorum, alakam yok evet, maçları izliyorum ama fanatik değilim. Sizin gibi holiganlar yüzünden oluyor zaten bunlar, diğer ülkelerde var mı bu? Git bak bir.
Sizin gibi holiganlar mı? Dostum ne alaka ben de centilmenlikten yanayım ama aç bir Twitter'ı oku herkes şöyle koyduk böyle sapladık soktuk çıkarttık gibi şeyler yazıyor maalesef seviye bu. Ben de isterim premier lig gibi rakip takım şampiyonu alkışlasın.

Sizin gibi holiganlar mı? Dostum ne alaka ben de centilmenlikten yanayım ama aç bir Twitter'ı oku herkes şöyle koyduk böyle sapladık soktuk çıkarttık gibi şeyler yazıyor maalesef seviye bu. Ben de isterim Premier lig gibi rakip takım şampiyonu alkışlasın.

Hocam işte demek istediğim bu hala anlamadınız, kusura bakmayın biraz gerginim. Bizim sorunumuz bu diyorum centilmence tebrik etmek varken birbirimize sövüyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı