Şampiyon Galatasaray!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@zeldany

Size hayal dünyanızda mutluluklar diliyorum.

Biraz daha yanak okşatın, elbet siz de takarsınız 5. yıldızı. 😂

Siz de FETÖ hakimleri ve savcılarıyla birkaç maç daha düzenleyin. Belki şampiyon olursunuz da bu sefer gerçekten 5. yıldızı takmaya hak kazanırsınız ;)

Dedim ya. Dinime küfreden müslüman olsa. Burnu pislikten kurtulmayan adamların başkalarına çamur atması komik.

Rehavete kapılmak yok arkadaşlar, acilinden sağ bek çekiyoruz şampiyon kadromuzu ucl on elemelerine kadar hazırlıyoruz. Artık hedef 25 ve Ucl son 16. Biz buna basariyadoymayansaraylilar mentality diyoruz.

Terör örgütleri ile spor kulüplerini bağlayanlar, taraftarları kızdırmıyor. Aksine terör örgütlerini yüceltiyor. Terör örgütü liderlerini ve bayraklarını sosyal medyalara rakip taraftarlar doldurdu. Elinize terör örgütlerini yüceltmekten başka bir şey geçmiştir umarım.

Daha sezon bitmeden rakibinin arkasına düşünce bazı belgelerle tehdit edemediler. Yazıklar olsun Fenerbahçe. Nasıl bulamazsınız olmayan belgeleri!

@zeldany

Size hayal dünyanızda mutluluklar diliyorum.

Siz de FETÖ hakimleri ve savcılarıyla birkaç maç daha düzenleyin. Belki şampiyon olursunuz da bu sefer gerçekten 5. yıldızı takmaya hak kazanırsınız ;)

Dedim ya. Dinime küfreden müslüman olsa. Burnu pislikten kurtulmayan adamların başkalarına çamur atması komik.

Sizin hayal dünyanız TFF ile sınırlı olduğu için bu tür şeyleri kabullenememeniz normal. Üzülme, 5. yıldızı takan ikinci takım olmak için yeterince saha dışı gücünüz var. 😄

Hadi şimdi fındık fıstık, şımarıklık yapmadan şampiyonumsu kupanızı kutlayın.

@zeldany

Her sezon başı hayaller kurup, sezon sonu Rambo Okan moduna girmenize artık şaşırmıyoruz. Allah sabır versin kardeş. Sizin işiniz de zor. Ben olsam çoktan kanser olmuştum.

şampiyonumsu kupanızı kutlayın.

Fenerbahçe'nin 2010-2011 sezonunda kutladığı şampiyonluk gibi değil mi? Doğru dediniz. Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş. Sizinki de o hesap.

Türkiye'de üç büyüklerden hiçbiri birbirine çamur atacak konumda değiller. Ne siz ne de bir başkası. Bunu daha önce de birçok konuda belirttim. Size haksızlık yapıldığı kadar lehinize de haksız puanlar verildi. Aynı şekilde Galatasaray'a da haksızlık yapılırken yine lehine haksız puanlar verildi. Şampiyonluğu 3 puanla kaybettiniz. Neyin tatavasını yapıyorsunuz tam olarak? Gidip Sivas'a ve Konya'ya puan kaptırmasaydınız belki bugün şampiyonluğu Fenerbahçe göğüslemiş olacaktı. Kısacası kendi beceriksizliğiniz.

Yazdıklarımın boş muhabbet olduğunun farkındayım da, yazsam bir türlü yazmasam bir türlü. Normalde ben futbol konusunda böyle boş muhabbetler yapmam. Lakin boş konuşanlara ayar oluyorum.

Son düzenleme:
@zeldany

Her sezon başı hayaller kurup, sezon sonu Rambo Okan moduna girmenize artık şaşırmıyoruz. Allah sabır versin kardeş. Sizin işiniz de zor. Ben olsam çoktan kanser olmuştum.

Fenerbahçe'nin 2010-2011 sezonunda kutladığı şampiyonluk gibi değil mi? Doğru dediniz. Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş. Sizinki de o hesap.

Türkiye'de üç büyüklerden hiçbiri birbirine çamur atacak konumda değiller. Ne siz ne de bir başkası. Bunu daha önce de birçok konuda belirttim. Size haksızlık yapıldığı kadar lehinize de haksız puanlar verildi. Aynı şekilde Galatasaray'a da haksızlık yapılırken yine lehine haksız puanlar verildi. Şampiyonluğu 3 puanla kaybettiniz. Neyin tatavasını yapıyorsunuz tam olarak? Gidip Sivas'a ve Konya'ya puan kaptırmasaydınız belki bugün şampiyonluğu Fenerbahçe göğüslemiş olacaktı. Kısacası kendi beceriksizliğiniz.

Yazdıklarımın boş muhabbet olduğunun farkındayım da, yazsam bir türlü yazmasam bir türlü. Normalde ben futbol konusunda böyle boş muhabbetler yapmam. Lakin boş konuşanlara ayar oluyorum.

Ben de yazmamayı düşünüyordum. Ne de olsa size laf anlatmak namümkün. Hani zor falan demiyorum bak, imkansız. İnsan da biraz argüman olur, anlayış olur. Güzel bir söz vardır hani "Acı hissediyorsan canlısın, başkasının acısını hissediyorsan insansın." bu da hemen hemen örtüşüyor. Sen holigan mısın, taraftar mı? Ben kazanayım, şikeyle olsun diyen bir holigansan zaten muhabbet etmeyelim seninle. Hata ile şikenin arasında ince bir çizgi vardır, sen bu çizgiyi kaçırıyorsun. Siz tutturmuşsunuz bir "penaltı" meselesi, penaltı da penaltı... Ee? O penaltıların bin misli size tölerans edildi zaten.

Djiku'nun rakibinin "ayağına basmamasına" rağmen torreira'nın kendini yere atıp gördüğü kırmızı kartı hatırlıyor musun? Çok değil, henüz 1 hafta önce 10 kişiyle 80 dakika oynayıp kendi evinizde sizi 1-0 yenerek "gerçek şampiyonun" kim olduğunu gösterdiğimiz maçtan bahsediyorum.

Güzel, peki son dakikalarda Joshua King'in topu önüne alıp gole giderken, yine her yerde "kendini yere atmakla" meşhur dalga konusu olan torreira'nın topa müdahale etmeye çalışırken rakibinin bacak arasına tekme attığını ve bunun direkt olarak "kırmızı kart" olduğunu biliyor musun? Sarı kart bile verilmedi.

Birçok takımın Fenerbahçe'ye karşı nasıl, galatasaray'a karşı nasıl oynadığını görüyoruz. Bugün ki konya maçında herifleri sanki halı sahadan çağırmışlar. Küme düşecek takım böyle mi oynar? Hırs yok, azim yok.

Kendi oyunumuzda eksikliklerin olduğu zaman olmadı mı? Oldu. 1 oldu, 2 oldu. Ama bu ufak eksiklikleri bahane gösterenlere karşı bu adaletsizliği, şaibeli maçları kabullenenler ancak gs taraftarı ve Fenerbahçe düşmanlarıdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı