Şampiyon İkilemi: Khazix mi yoksa Rengar mı ?

Bence rengar iyi bir şekilde oynamayı öğrenirsen u q q çok hızlı oynarsan üçüncü bir q yu adam kaçarkende atabilirsin. Yani adc yi çok iyi tekleyen bir hero.

Rengar'ı senin gibi kullananlar yüzünden millet kanser oluyor zaten. Rengar'ın kombosu u-q-q değil bunu herkes kafasına yazsın özellikle sen!

Hadi ya ? Yemin et bilmiyordum mu sanıyorsun ? Ben sadece yeni birisi için söyledim. Hadi yeni başlamış birisine Tek atış Rengar'ı öğretsene ? Bi' dene ya cidden merak ettim sonuçlar ne olacak ?

Birinin bir şeye yeni başlamış olması sana o kişiye yanlış bir bilgi aktarma hakkı vermez. Ayrıca Türkçe kurallarına uymayan mesajlar yazıyorsun dikkat et ceza alma.

Rengar bence bu metada jungle da pek iyi olmuyor ama solo top da karşındaki hemen hemen herkesi zorlamakla kalmayıp koridordan düşürede bilirsin ama khazix efsanevi suikastcidir eğer karşıda yanlız birini yakaladığın an senden kaçma ihtimali sıfıra iniyor. rengar ise tam tersi ultisi ile takım savaşını başlatıp hem tonla hasar çıkartıp hemde takımını tanklaya bilir o yüzden seçim sana kalmış. Benim önerim ise Rengar yönünde çünkü şampiyon karşı takıma çok rahat adapte ola biliyor karşıda tank varsa tank avcısı fazla hasarı olan varsa tank ola biliyor ondan önce Rengar sonra Khazix derim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı