Samsug J4 TWRP yükledikten sonra sistem açılmıyor

Bütçe
yok

old system pc

Decapat
Yer
İstanbul/bayrampaşa
Daha fazla  
Merhaba. Benim Samsung J4 cihazım vardı. ARM64 işlemcisi olmasına rağmen işletim sistemi ARM32 idi. Ben de TWRP atıp Custom ROM yüklersem yeniden ARM64 olacak diye düşünüyordum. Sonra cihazı Odin moduna aldım, TWRP'yi yükledim ve açılışta TWRP'yi açmayı unuttum. Samsung J4 yazısı gitti, Samsung yazısında ses açma + power butonu + home butonuna bastım ve cihaz yeniden başladı. Ondan sonra cihaz Samsung J4 yazısında kaldı ve yeniden de başlamıyor. Bataryayı söküyorum, kapanıyor. Açınca da hiçbir şey yapamıyorum. (Odin modu ve kurtarma modu açılmıyor) Yardım lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Benim Samsung J4 cihazım vardı. ARM64 işlemcisi olmasına rağmen işletim sistemi ARM32 idi. Ben de TWRP atıp Custom ROM yüklersem yeniden ARM64 olacak diye düşünüyordum. Sonra cihazı Odin moduna aldım, TWRP'yi yükledim ve açılışta TWRP'yi açmayı unuttum. Samsung J4 yazısı gitti, Samsung yazısında ses açma + Power butonu + Home butonuna bastım ve cihaz yeniden başladı. Ondan sonra cihaz Samsung J4 yazısında kaldı ve yeniden de başlamıyor. Bataryayı söküyorum, kapanıyor. Açınca da hiçbir şey yapamıyorum. (Odin modu ve kurtarma modu açılmıyor) yardım lazım.

300k tool indirip dene ben çözümü bu şekilde buldum.

Merhaba. Benim Samsung J4 cihazım vardı. ARM64 işlemcisi olmasına rağmen işletim sistemi ARM32 idi. Ben de TWRP atıp Custom ROM yüklersem yeniden ARM64 olacak diye düşünüyordum. Sonra cihazı Odin moduna aldım, TWRP'yi yükledim ve açılışta TWRP'yi açmayı unuttum. Samsung J4 yazısı gitti, Samsung yazısında ses açma + Power butonu + Home butonuna bastım ve cihaz yeniden başladı. Ondan sonra cihaz Samsung J4 yazısında kaldı ve yeniden de başlamıyor. Bataryayı söküyorum, kapanıyor. Açınca da hiçbir şey yapamıyorum. (Odin modu ve kurtarma modu açılmıyor) yardım lazım.

Bataryayı şok direk download moduna al j4'te ARM64 ROM yok diye biliyorum.

Geri
Yukarı