Samsun Galaxy S3 açılmıyor

Konu ile alakası yok ama hocam telefonunuzu akşamdan sabaha şarjda bırakmamanızda fayda var. Hem batarya ömrü kısalıyor hem de siz uyurken elektriğin gidip gelmesi tehlikeli olabiliyor.

Konu ile alakası yok ama hocam telefonunuzu akşamdan sabaha şarjda bırakmamanızda fayda var. Hem batarya ömrü kısalıyor hem de siz uyurken elektriğin gidip gelmesi tehlikeli olabiliyor.

Kesinlikle alakası yok. Telefonumu saat 10 gibi şarja takıp sabah 7 gibi çıkarıyorum. Yatarken şarjda yani. İş yerinde wifi açık ve sürekli dosya indirdiğim için sürekli şarjda. Telefonu alalı 1.5 yıl oldu hiçbir sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle alakası yok. Telefonumu saat 10 gibi şarja takıp sabah 7 gibi çıkarıyorum. Yatarken şarjda yani. İş yerinde wifi açık ve sürekli dosya indirdiğim için sürekli şarjda. Telefonu alalı 1.5 yıl oldu hiçbir sıkıntı yok.

Batarya şiştiğinde anlarsınız hocam. Sürekli şarjda olmasından bahsetmedim ben. Pillerin ömrünün uzaması için dolduğunda çıkarmalı.

Batarya şiştiğinde anlarsınız hocam. Sürekli şarjda olmasından bahsetmedim ben. Pillerin ömrünün uzaması için dolduğunda çıkarmalı.

Hocam 1.5 yıl oldu, 0.1 mm daha şişmedi pil. Kaldı ki telefon artık soyulmaya başladı. Pil şişse ne olur, şişmese ne olur? :)

@murat2499 telefonu açma tuşuna basınca Samsung i9300 yazısını görebiliyorsanız siyah ekranda telefonun bataryasını çıkarın, tekrar takın, ses açma + home + güç butonuna basın ve mavi yazılar gelene kadar bekleyin. Yazıları görünce elinizi tuşlardan çekin, ses tuşu yardımıyla "wipe data / factory reset"e gelin ve güç tuşuna basın. Ardından altındaki wipe cache için yapın, eğer ki bu işlemi yapabilirseniz telefon fabrika ayarlarına sıfırlanacaktır ve büyük ihtimal açılacaktır.

Olmuyor sürekli 2 sanıyede bır galaxy yazısı gelıyor gıdıyor. Başka bir şeye fırsat vermıyor.bataryayı taktığım an zaten galay yzısı kendılıgınden gelıor hemen

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı