Samsung 24" Odyssey G3 nasıldır?

Parayla ne alakası var? 100 TL daha koyup Asus'un bu modelini alabilir, bu yorumlar hiç hoşuma gitmiyor belki de adamın durumu bu. Üzücü gerçekten.

Forumda üst tüketici grubuna giren kişiler ile alt tüketici grupları arasında iletişim sıkıntısı var.

Bende VG249Q1A var ben üst gelir grubunda değilim. 24MT45 ekrandan sonra malzeme kalitesi leş gibi bir monitör. Ben LG ekranı 450 TL'ye almıştım bayağı bir ekran da değildi ve TV de olabildiğinden desteklemediği çıkış yoktu. Aldığım ASUS bile leş bir malzemede iken 3000 küsur TL olan ekran komple facia olur diye düşündüm.

Bende VG249Q1A var ben üst gelir grubunda değilim. 24MT45 ekrandan sonra malzeme kalitesi leş gibi bir monitör. Ben LG ekranı 450 TL'ye almıştım bayağı bir ekran da değildi ve TV de olabildiğinden desteklemediği çıkış yoktu. Aldığım ASUS bile leş bir malzemede iken 3000 küsur TL olan ekran komple facia olur diye düşündüm.
Hayır, G3'ün falsosu VA panel olmasıdır. Malzeme kalitesi muhtemelen VG249Q1A ile kapışır hatta daha iyi bile olabilir şakasız çünkü VA panel IPS panele göre sanırım üretici açısından uyguna geliyor ve pivot standa sahip o. Tabii ben VA panel önermiyorum ghostingten dolayı.

Samsung'un "G" serisi VA paneller hariç başarılı ve gayet sağlamlar.

Aldığım ASUS bile leş bir malzemede iken 3000 küsur TL olan ekran komple facia olur diye düşündüm.
Yani malzeme kalitesine üzülme paneline para vermiş gibi olmuşsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı