SAMSUNG 27" LC27FG73FQMXUF Oyun İçin Alınır mı?

SAMSUNG 23,5" LC24FG73FQMXUF 1Ms (MPRT) 144HZ Full HD Curved Gaming Monitör

• Al

• Alma

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Samsung FreeSync destekliyor. AOC G-Sync destekliyor. Samsung marka olan Monitör AMD kartlar için yırtılmayı önleyen FreeSync teknolojisini barındırıyor. AOC marka olan Monitör ise NVIDIA kartlar için yırtılmayı önleyen G-Sync teknolojisini barındırıyor. Eğer siz kırılmaları fark etmiyorsanız Samsung olanı almanız daha mantıklı olur. Boyut ve bazı teknolojiler daha üstün.

24" versiyonunu kullanıyorum ürün gayet iyi yırtılma söz konusu değil zaten 144'e sabitliyeceksiniz neden daha fazla FPS alasınız? Fakat 27" bana kalırsa 1080P için biraz büyük kalıyor ve görüntü kalitesizleşiyor. Bana kalırsa 24"'lik versiyonunu alın paranız cebinizde kalır.

Ekleme yapayım renk ayarlarını da düzgünce ayarlarsanız renk kalitesi gayet başarılı.

GTX 1050 Ti'da 2K'yı ne yapıcağım? 27'' olan versiyonu 2.800TL zaten. Samsung'un ekranının daha kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Yani 1080p'de şuanki monitörümden bile daha az kaliteli bir deneyim mi olacaktır?
Hayır, masaüstünde gezerken bile 144Hz farkını hissedeceksiniz ve renk kalitesi de daha iyi olacak fakat 1080P için 24" tavsiye ederim. Biraz araştırırsanız çoğu kullanıcının 27"nin 1080P için fazla büyük olduğunu söylediğini görebilirsiniz.

Hayır, masaüstünde gezerken bile 144Hz farkını hissedeceksiniz ve renk kalitesi de daha iyi olacak fakat 1080P için 24" tavsiye ederim. Biraz araştırırsanız çoğu kullanıcının 27"nin 1080P için fazla büyük olduğunu söylediğini görebilirsiniz.
Yani 1080p için fazla büyük derken ''27'' yapmışsın bari 2K olsaymış.'' mı, demek istiyorsunuz?

Ben samsung cfg70 modelini kullanıyorum 144hz 1ms va panel özellikle çok iyi renkler çok canlı kavisli olması da cabası olayın içinde hissettiriyor 27” en az 2k olalı sözüne katılmıyorum 27” qantum dot teknolojisiyle bence efsane

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı