Samsung 28" LU28R550uqrxuf alınır mı?

Sen yanlış anlamissin senin gibi 24 degil monitörüm 21.5 inch daha kucuk oldugundan dolayi goruntu olarak daha guzel gorunur 21.5 inch 24'e göre 27 inch 2K bir monitörler karsilastirdigim zaman hemen hemen ayni bir goruntu alirim ekranim 21.5 ya ondan dolayi 24 olsaydi fark hissedilirdi evet ama 21.5
Pardon be yanlış anlamışım evet. Attığınız monitörü kullanan bir arkadaşım vardı güzel monitör alabilirsiniz istiyorsanız.

Monitör piyasasının altını üstünü getirdim ama yine de uygun ürün bulamadım. Şuan AOC 24G2U var. 4K daha büyük ekranlı renk doğruluğu öncelikli bir monitör arayışımda bu model karşıma çıktı. Aslında MSI Summit 321UP 32"'ye kadar çıkmıştım ama o fiyata LG C2 OLED TV varken bir monitör, hem de IPS bir monitör böyle bir fiyatı nasıl hak ediyor anlayamadım. Siz bu üründen memnun musunuz? Şu piyasada fiyat performans gibi geliyor.

Monitör piyasasının altını üstünü getirdim ama yine de uygun ürün bulamadım. Şu an AOC 24G2U var. 4K daha büyük ekranlı renk doğruluğu öncelikli bir monitör arayışımda bu model karşıma çıktı. Aslında MSI Summit 321up 32"'ye kadar çıkmıştım ama o fiyata LG C2 OLED TV varken bir monitör, hem de IPS bir monitör böyle bir fiyatı nasıl hak ediyor anlayamadım. Siz bu üründen memnun musunuz? Şu piyasada fiyat performans gibi geliyor.

Çok memnunum on numara bir görüntüsu var hala hayranlıkla kullanıyorum.

Selamlar, benim laptopda DP port yok ama 2 tane type-c portum var ve DP1.4 destekliyormuş sanırım. Buna uygun kablo var mı ? type-c üzerinden 10bit görüntü alabilir miyim ? RTX3070 var laptopda.

Yeni konular

Geri
Yukarı