Elektronik Samsung 49 inç 120 HZ QLED Dual QHD 14899 TL

Masa büyükse düşünün şimdiden söyleyeyim. Ben LG 34WK650'den geçtim. Masam 2M'ye yakın ona rağmen büyüklüğünü hissediyorum. Özellikle derin bir masada daha iyi kullanım sağlar. Curved olduğundan büyüklüğü çok yormuyor.
Simülasyon sistemi kuruyorum ben. Vesa mountlu kokpit yaptıracağım özel olarak. Onun için masa sıkıntısı yok ama 3 ekran düşünüyordum. 27-34-27 şeklinde bir kombinasyon düşünmüştüm. Şimdi 27-49-27 mi yapsam diyorum ama 2 34 parasına denk geliyor bu 49. Ne yapsam bilemedim.

Simülasyon sistemi kuruyorum ben. Vesa mountlu kokpit yaptıracağım özel olarak. Onun için masa sıkıntısı yok ama 3 ekran düşünüyordum. 27-34-27 şeklinde bir kombinasyon düşünmüştüm. Şimdi 27-49-27 mi yapsam diyorum ama 2 34 parasına denk geliyor bu 49. Ne yapsam bilemedim.
Simülasyon için bu tek bile yeterli bence.

Bana çok büyük bir fırsat gibi gelmedi arkadaşlar. Herkesin kullanabileceği bir monitör değil. İhtiyacınız varsa özellikle böyle bir ekrana, o zaman alın bence. Böyle geniş kavisli ekran deneyimizin varsa..

Bana çok büyük bir fırsat gibi gelmedi arkadaşlar. Herkesin kullanabileceği bir monitör değil. İhtiyacınız varsa özellikle böyle bir ekrana, o zaman alın bence. Böyle geniş kavisli ekran deneyimizin varsa..
İlk cümleniz hariç katılıyorum biraz özel bir monitör. Fırsat konusunda ise 34 inç 100 Hz Samsung monitörler 11 bin TL civarında. En yakın benzer özelliklerde 24 bin TL'ye Philips var ve o 70 Hz. 10 bin TL pahalı bu cihazdan.

34 bana yeterli gibi geldi şimdilik. Belki ileride düşünürüm ama bence alacak olan varsa kaçırmasın.

Geçen yıl 8000’e almıştım Vatan’dan.
-Masanız Küçükse almayın. Uzaktan bakmanız gerek. Min 70cm.
-Ekran kartınız kötü ise almayın.
-Yazılımcı iseniz almayın. Dpi ı çok kötü.
- VA panel. Piksel manyetik doğrultuları kötü olduğu için okunabilir değil.

Tamah edip, almayın. Gerçekten kullanışlı değil. Aldım, iş arkadaşıma hediye ettim. 27’ 4k Dell bir monitör aldım. Çok daha memnun kaldım.

Geçen yıl 8000’e almıştım Vatan’dan.
-Masanız Küçükse almayın. Uzaktan bakmanız gerek. Min 70cm.
-Ekran kartınız kötü ise almayın.
-Yazılımcı iseniz almayın. Dpi ı çok kötü.
- VA panel. Piksel manyetik doğrultuları kötü olduğu için okunabilir değil.

Tamah edip, almayın. Gerçekten kullanışlı değil. Aldım, iş arkadaşıma hediye ettim. 27’ 4k Dell bir monitör aldım. Çok daha memnun kaldım.
HDR1000 ve Freesync 2'ye sahip 1800R kavisli bir monitörden memnun kalmamanız beni şaşırttı açıkçası.

Sanırım oyun amaçlı kullanmamamdan dolayı kullanışlı bulmadım. PS4 desteklemiyor. Tek iyi yanı çift monitör gibi kullanmak pratik. 2 kaynağı tek ekranda birleştiriyor(PIP değil.).

Dün sabah koştura koştura gidip kartıma para atıp aldığım cihaz. Fiyatını hata zannedip sipariş iptali bekliyordum ama az önce paketini açtım kurdum ve şu an bu cihazdan yazıyorum. 49 inç bambaşka bir dünya... Konuyu geç açtım çünkü açıkçası bu fiyata bu ürünü alabileceğimden pek ümidim yoktu.

Ne iş yapıyorsun?

Geri
Yukarı