Samsung 750 Evo 500 GB Almak

ProBurak

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımı hızlandırmak ve yeni sistem topladığımda da yeni sistemde kullanmak amacıyla bir SSD almak istiyorum. MediaMarkt'da 500 TL'ye bu SSD'yi buldum. Kampanyalı fiyatmış, kaçırmakta istemiyorum. Ama almışken 850 Evo mu alsam? Aradaki farka değer mi? Çünkü uzun yıllar kullanacağım bir şey. Sizce ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Kesinlikle 850 Evo almaya değer neden mi ? Bir kere 5 yıl garantisi var. Bu sizi daha tatmin eder. Uzun yıl kullanım olarakta ikiside kaliteli bileşenler fakat 850 Evo elbette daha uzun ömürlü.

Kesinlikle 850 Evo almaya değer neden mi ? Bir kere 5 yıl garantisi var. Bu sizi daha tatmin eder. Uzun yıl kullanım olarakta ikiside kaliteli bileşenler fakat 850 Evo elbette daha uzun ömürlü.
Garantisi bilmiyorum yani 3 yıl da yeterli bir süredir bence düşünmem lazım. Ömür olarak da Samsung'un sitesinde 500 GB için 100 TBW demişler. Bu bana rahat rahat yeter.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı