Samsung 8 GB RAM fiyatı doğru mu?

emrhan1461

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sahip olduğum RAM'in CL'si ve voltajına baktıktan sonra en uygun olan bu RAM'i gördüm
Fiyatı doğru mu kazıklan mıyım? (Samsung 8 GB 2666MHz DDR4 RAM)

Hocam laptop RAM'lerin alternatifleri pek olmadığından, masaüstü RAM'ler kadar seçenekleri çok olmadığından fiyatları genelde bu aralıktadır. Yanlış bir fiyat olacağını sanmıyorum.

Attığınız linkte stok yok bu arada.

Hocam laptop RAM'lerin alternatifleri pek olmadığından, masaüstü RAM'ler kadar seçenekleri çok olmadığından fiyatları genelde bu aralıktadır. Yanlış bir fiyat olacağını sanmıyorum.

Attığınız linkte stok yok bu arada.

Aa evet bu arada bir şey daha sormak istiyorum ben aynı CL de RAM bulamadım her şeyi aynı voltajı MHz'ı DDR4 falan işte ama bu CL denen illetin 17 olanlısını bulamadım. Ne yapmam gerekiyor ihtiyacım olan: (DDR4 2666MHz CL17 1.2v)

Aa evet bu arada bir şey daha sormak istiyorum ben aynı CL de RAM bulamadım her şeyi aynı voltajı MHz'ı DDR4 falan işte ama bu CL denen illetin 17 olanlısını bulamadım. Ne yapmam gerekiyor ihtiyacım olan: (DDR4 2666MHz CL17 1.2v)

Performansı yüksek olan düşük olana uyum sağlar ve onun gibi çalışır. En azından masaüstü PC'lerde öyle, laptoplarda da farklı bir sonucu olmaz heralde.

CL 17 kanısına neye istinaden vardınız hocam?

Şurdan;

1617407916848.png

Yine de Samsung almalısınız bence.

Evet onu da düşündüm ama bütün özellikler uyduğu sürece markanın pek bir önemi olmuyor 2 side duyulmuş markalar. ( orijinal RAM'im Samsung evet )

Arkadaşlar sahip olduğum RAM'in CL'si ve voltajına baktıktan sonra en uygun olan bu RAM'i gördüm
Fiyatı doğru mu kazıklan mıyım? (Samsung 8 GB 2666MHz DDR4 RAM)

Bunu alabilirsin bildiğin samsung üretimi ram'dir.

Yeni konular

Geri
Yukarı