Samsung 840 Evo 120GB Windows 8.1 Windows Yüklenemedi Hatası

VigiLaNTe

Hectopat
Daha fazla  
Herkese hayırlı akşamlar. Samsung 840 Evo 120GB SSD sahibiyim. Ama UEFI format atamıyorum. 16GB Flash belleğe sahibim. Recep Abi'nin videosunu izledim. Format atarken Flash belleği Fat32 ile biçimlendirip, Rufus programı ile ISO kalıbını yazdırıyor. Videodaki işlemlerin aynısını yapmama rağmen SSD'ye UEFI format atamıyorum. Format kısmındaki Windows dosyaları yükleniyor %4 olduğu zaman hata veriyor, Windows yüklenemedi hatası veriyor. UEFI format atamıyorum arkadaşlar. Yardımcı olabilir misiniz ?

Bahsettiğim Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
O bilgisayar'da UEFİ desteği var mı?

Usta PC yeni topladım. Msi g43 z97 anakart, İ5 4590 işlemci, 8 GB RAM, 120GB Samsung Evo SSD Var. Ama UEFI format atamıyorum. Hep Windows dosyaları yükleniyor %4 arası hata veriyor.

Ayrıca,
O format dosyasını nereden buldunuz ? İSO dosyasında sorun olabilir.

Oraya dikkat ediyorum usta. UEFI desteği var. ISO indirip format atmaya çalışıyorum anlamadım. Nerde Sorun Var ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Performans artışı için belirli modları içeriyor. Maximum performans advantage mod gibi. Rapid modu var mesela en üstün kullanım için. Program 840 evo serisi için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı