Samsung 860 EVO Düşük Hız

Taha Kerem

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3600X
MSI B550 Gaming Plus
GSKILL 2x8GB RipjawsV DDR4 3200Mhz
MSI RX480 4GB GamingX
Samsung 860 EVO 240GB
Seagate 1TB 7200RPM
Crucial P5 500GB
Cooler Master Hyper T4
Corsair Carbide Spec-02
High Power 600W 80+ Bronze
Ekran Görüntüsü (1).png
SSD'yi yeni aldım. UEFİ kurulum yaptım. Samsung Magician uygulamasında değerler bu şekilde. Normal değerleri Okuma 550MB / Yazma 520MB şeklinde olması gerekmiyor mu? Ana kartım (P8H61-M PRO CM6630/DP_MB). SSD SATA 3 'e bağlı.

Son düzenleme:
Çipset ve SATA sürücülerinizi sitesinden güncel sürümünü indirmeyi deneyin. Buradan uyumlu Firmware indirin. Daha da olmazsa @Neurevt hocam yardımcı olur.

Son düzenleme:
Çipset ve SATA sürücülerinizi sitesinden güncel sürümünü indirmeyi deneyin. Buradan uyumlu Firmware indirin. Daha da olmazsa @Neurevt hocam yardımcı olur.
860 EVO için Firmware gözükmüyor sitesinde. Sürücüleri güncelledim değişen bişey hala yok. Format mı atsam acaba ?
Edit: Format attım, driverları yükledim hala aynı >: Arkadaşlar çözümü bilen yoksa servise yollayacağım cihazı.
Edit-2 : Tekrar soruyorum sizce sorun anakart da mı? Yoksa SSD de mi? Anakartım eski olduğu için mi tam verim alamıyorum. Lütfen yardımcı olun..

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı