Samsung 860 Evo SSD halen alınır mı?

850 Evo 256 GB kullanıyordum her hangi bir sıkıntım yok ve her hangi bir eksikliğimde yoktu. 2. işletim sistemi olarak kullandığım HDD çok hantal ve muhtemelen sorunlu olduğundan sisteme de etki ediyordur diye 120 GB bir SDD almaya niyetlendim. Böyle yapacağıma 240 GB M2 alayım asıl işletim sistemini buna kurar EVO yu 2. yaparım diye düşündüm. Sonra böyle yapacağıma fiyat farkları da çok yokmuş diyerek 512 M2 almaya karar verdim. Öyle yapacağıma derken konu komşu hısım akraba dur artık 512 yeter dedi ve Adata XPG Pro ASX8200PNP-512GT-C SDD yi aldım. Bugün elime ulaştı, işten geldim ve az önce işletim sistemini kurup başına oturabildim. 11 TL de indirimi vardı ki son yarım saat onun içinde 479 TL ye almış oldum. Her hangi bir test yada deneme şansım olmadı ama kutusunun üzerinde ki 512 GB yazısı bile bu kadarına ihtiyacım olmamasına rağmen bütün gün yüzümü güldürdü. Tesadüf müdür bilemiyorum internette bir gariplik var ama kullandıkça göreceğiz artık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı