Çözüldü Samsung 860 Evo vs HyperX Fury 3D ( 250GB )

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

f3turan

Hectopat
Yer
Street Ball
Daha fazla  
3400G tabanlı toplayacağım. Sisteme çok yüksek ihtimal 860 Evo alacağım. Fakat tam bunu düşünürken aklıma bir soru takıldı. Eğer HyperX Fury SSD alırsam, 860 Evo'ya göre herhangi bir şey kaybetmiş olur muyum? Evet bütçem var. Fakat paramı çok harcamak istediğimi söyleyemem. Sizce HyperX Fury 3D yerine 860 Evo'ya verdiğim fiyat farkının bana bir yararı olacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
3400G tabanlı toplayacağım. Sisteme çok yüksek ihtimal 860 Evo alacağım. Fakat tam bunu düşünürken aklıma bir soru takıldı. Eğer HyperX Fury SSD alırsam, 860 Evo'ya göre herhangi bir şey kaybetmiş olur muyum? Evet bütçem var. Fakat paramı çok harcamak istediğimi söyleyemem. Sizce HyperX Fury 3D yerine 860 Evo'ya verdiğim fiyat farkının bana bir yararı olacak mı?
SSD işte dört büyüklerden 2 marka da. Yeni teknoloji pahalı, değişken kiminde 4 ayda 93 sağlık olmuş HyperX. Samsung daha cazip ve arada fark yok fiyat olarak

Ben yerinizde olsam o piti yapardım şaka şaka.
Samsung daha iyi dört büyüklerin en büyüğü kesinlikle onu almalısın bu arada sistemin hayırlı olsun hocam 😀.
Daha kasayı, güç kaynağını ve RAM'in tekini aldım. Yinede çok teşekkür ederim sağolun. :)

Geri
Yukarı