Samsung 860 Pro alınır mı?

speckwarms

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar masaüstü sistemim için oyun, film vesaire depolamak amacıyla 2 TB'lık uygun fiyata HDD veya SSD fark etmeksizin araştırma yaparken karşıma bu ürün Samsung 860 Pro 2 TB çıktı. Fiyatı garip bir şekilde ucuz geldi. Satıcı İncehesap güvenilir gözüküyor. Acaba ürünün bir sorunu mu vardır veya ikinci el ürün falan diye mi ucuz anlayamadım. Kronik bir sorunu da yok diye biliyorum. Sizce alınır mı?

Merhaba arkadaşlar masaüstü sistemim için oyun, film vesaire depolamak amacıyla 2 TB'lık uygun fiyata HDD veya SSD fark etmeksizin araştırma yaparken karşıma bu ürün Samsung 860 Pro 2 TB çıktı. Fiyatı garip bir şekilde ucuz geldi. Satıcı İncehesap güvenilir gözüküyor. Acaba ürünün bir sorunu mu vardır veya ikinci el ürün falan diye mi ucuz anlayamadım. Kronik bir sorunu da yok diye biliyorum. Sizce alınır mı?
Hocam altında 256gb yazıyor :D
Ürün notunda 256 yazıyor, benim de kafam karıştı.

Hocam altında 256 GB yazıyor :D

Hocam satış taktiğimi nedir bu yahu? Her yerde "2 TB" ibaresi var. Sepette dahi 2 TB diyor. Ben halen dediğiniz yeri göremedim. Az daha sipariş verecektim. Sonra iade ile uğraş..

Dosya Ekleri

• sepet.png
    sepet.png
    19,4 KB · Görüntüleme: 57

Yeni konular

Geri
Yukarı