Samsung 870 EVO ile 8.4 saniye BIOS süresi normal mi?

Hocam anlamadım benim son BIOS zamanı 15.3 saniye sizin nasıl o kadar düşük? Benim bilgisayarda yaklaşık 1.2 TB'lık uygulama var acaba ondan mı geç açılıyor?
Benim de iki disk toplam 700GB veri var, farklı bir sebebi var gibi. SATA sürücülerini ve BIOS'unu güncelleyebilirsin. Sistemin eski olması da etkiler tabii.

Hocam benim aslında sistem eski SSD'ye kuruluydu sonra ondaki verileri yeni SSD'ye yani sizinkine geçirdim cihazı da artık onla boot ediyorum acaba ondan dolayı mı arttı? Ve garip olan eskiden sistem daha geç açılıyordu, boot süresi kısaydı. Şimdi sistem hızlı açılıyor, boot süresi uzun.
BIOS güncellemek bir tık riskli işlem. Technopat'ın videoları var. Sorumluluk sende olur. Ben karışmam.
Hocam sıkıntı değil, videoları gördüm ama MSI anakartla ilgili video göremedim varsa linkini atabilir misiniz?

Son düzenleme:
Hocam sıkıntı değil, videoları gördüm ama MSI anakartla ilgili video göremedim varsa linkini atabilir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bir tık eski video. Hala aynı şekilde mi yapılıyor, fikrim yok.

USB bellekle yapıldığı gibi masaüstü uygulamaları da olabiliyor ama USB daha sağlıklı.
Hocam onu yapamam ne yazık ki. Bir de rica etsem bilgisayarı açarken kronometre ile kasanın düğmesine bastığınız andan şifre girme ekranına kadarki süreyi ölçebilir misiniz? Benim 22 saniye acaba sizinki kaç, eğer 10 filan ise sıkıntı olduğunu düşünmeye başlayacağım.

Hocam onu yapamam ne yazık ki. Bir de rica etsem bilgisayarı açarken kronometre ile kasanın düğmesine bastığınız andan şifre girme ekranına kadarki süreyi ölçebilir misiniz? Benim 22 saniye acaba sizinki kaç, eğer 10 filan ise sıkıntı olduğunu düşünmeye başlayacağım.
Yapıp 30dk içinde haberdar ederim sizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı