Samsung 970 EVO M.2 SSD alınır mı?

Daudga

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, B450 m S2H anakarta sahibim. 1 TB HDD +250 GB SATA SSD'ye sahibim fakat yeterli kalmıyor. Amazon üzerinden Samsung 970 EVO 1TB almayı düşünüyorum. Bunun yerine alternatif öneriniz var mıdır veya kullanan arkadaşlar memnun mu? Teşekkür ederim.

Merhaba, B450 m S2H anakarta sahibim. 1 TB HDD +250 GB SATA SSD'ye sahibim fakat yeterli kalmıyor. Amazon üzerinden Samsung 970 EVO 1TB almayı düşünüyorum. Bunun yerine alternatif öneriniz var mıdır veya kullanan arkadaşlar memnun mu? Teşekkür ederim.
500GB'lık versiyonu var ve tepe tepe kullandım. Performansında en ufak azalma yok ve şuana kadar 25TB veri yazıp silmişim.

980 Pro almaya bütçeniz yetiyor ise onu alın derim. Bu kötü almayın anlamına gelmiyor, okuma ve yazma konusunda gayet başarılı bir m2. arkanıza bakmadan kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı