Samsung 970 EVO Plus Amazon Germany'den alınır mı?

kerimbzd

Femtopat
Daha fazla  
Anakart
Asus B450M-K
Arkadaşlar, ürünü amazon.com.tr'den almayı düşünüyorum fakat belirttiğim gibi satıcı Amazon Germany ve yurt dışı ürünü. Tüm giderlerle birlikte şu an 1400 TL bandında. Türkiye'de ise en ucuz 1760 TL'ye satılıyor. Tavsiye eder misiniz? Garantisi ve iade hakkında bilginiz var mı?

Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ay önce almıştım aynı fiyata alınır ama şunu da belirtmek isterim ben laptopum için almıştım boşta 50 derece, oyun oynarken 60-70 derece Max yük altında ise 82 dereceyi görüyor.
Seninki masaüstü sistem olduğu için sorun olmaz hem 100 liralık soğutucu da aldın mı tadından yenmez ben taktım maalesef ki kapak kapanmadı çöpe attım.

Arkadaşlar, ürünü amazon.com.tr'den almayı düşünüyorum fakat belirttiğim gibi satıcı Amazon Germany ve yurt dışı ürünü. Tüm giderlerle birlikte şu an 1400 TL bandında. Türkiye'de ise en ucuz 1760 TL'ye satılıyor. Tavsiye eder misiniz? Garantisi ve iade hakkında bilginiz var mı?

Amazon.com.tr

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Eğer çok zahmet çekmeden 1 ay içinde iade imkanım da var ise almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı