Samsung 970 Evo Plus Okuma/Yazma Sıkıntısı

Merhaba, öncelikle kullandığın PCIe mi yoksa M2 slotu mu ? M2 slotu ise; bu slotun hız değeri nedir? BIOS'tan PCIe için ayar yapman gerekiyor olabilir...

Son düzenleyen: Moderatör:
O limit kalktı. SSD'den kopyalama yapıştırma işlemi yaptığım zaman ilk 10 saniye 1.2GB-1.5GB/s aktarım hızı oluyor. Ondan sonra 400-600MB/s ye düşüyor. Şimdide böyle oldu anlamadım gitti.

Merhaba, öncelikle kullandığın PCIe mi yoksa M2 slotu mu ? M2 slotu ise; bu slotun hız değeri nedir? BIOS tan PCIe için ayar yapman gerekiyor olabilir...

Merhaba. 970 EVO 500 GB almayı düşünüyorum. Anakartım TUF B-450 plus gaming. Okuma yazma ne olur acaba?
x4 PCI Express® 3.0 bant genişliği ile M.2, 32Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını destekler. Bir işletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel bir seçimdir, PC ve uygulamaların mümkün olduğu kadar hızlı çalışmasını sağlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı