Samsung 980 M.2 SSD aygıt yöneticisinde gözükmüyor

furkanuslu45

Decapat
SSD veya HDD modeli
Samsung 980 m2 ssd
İyi akşamlar. Samsung 980 M.2 SSD aldım Z590 anakarta taktım aygıt yöneticisinde gözükmüyor ya da depolama alanı kısmında. Ne yapmam lazım? Sıfır ürün.

Dosya Ekleri

• 6EE6ACB5-6634-4C10-99C6-98D151852D86.jpeg
    6EE6ACB5-6634-4C10-99C6-98D151852D86.jpeg
    431,3 KB · Görüntüleme: 51
İyi akşamlar. Samsung 980 M.2 SSD aldım Z590 anakarta taktım aygıt yöneticisinde gözükmüyor ya da depolama alanı kısmında. Ne yapmam lazım? Sıfır ürün.
başlata Sabit disk bölümleri oluştur ve biçimlendir yazıp açılan pencerenin fotoğrafını atar mısınız ?

Görünmüyor reis
Yani iki ihtimal var: Ya anakart m.2 girişinde arıza var ya da SSD'de. SSD'yi çıkartıp tekrar iyice monte etmeye çalışın. Belki yuvasına tam oturmamıştır.

Dandik bir şey olsa direkt SSD'de sıkıntı olabilir diyeceğim ama Samsung 980 serisi. Öyle bir sıkıntı olmaz herhalde. Pek duymadım çünkü.

Yani iki ihtimal var: Ya anakart m.2 girişinde arıza var ya da SSD'de. SSD'yi çıkartıp tekrar iyice monte etmeye çalışın. Belki yuvasına tam oturmamıştır.

Dandik bir şey olsa direkt SSD'de sıkıntı olabilir diyeceğim ama Samsung 980 serisi. Öyle bir sıkıntı olmaz herhalde. Pek duymadım çünkü.
İki tane m2 yeri var ikisinede taktım yok işlemiyor sıfırlıcam bakalım bi pc yi düzelir inşallah

İki tane m2 yeri var ikisinede taktım yok işlemiyor sıfırlıcam bakalım bi pc yi düzelir inşallah
BIOS'da gözükmüyor ise boşuna Windows'u sıfırlamayın. Çözüm olmaz. Diskin okunmasında problem var. Sıfırlıyorsanız BIOS'u sıfırlayın.

Başka bir bilgisayar varsa orada da deneyin. m.2 girişe sahip laptop veya masaüstü. Onlar da okumazsa SSD bozuk. Garantiye gönderin değişim yaparlar büyük ihtimal.

Geri
Yukarı