Samsung 980 SSD M.2 SSD Nasıldır?

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Az önce 1200 TL'ye Samsung 980 M.2 SSD aldım. DRAM'e sahip değil. Bu SSD. Dram'e sahip olmaması ne gibi bir sorun çıkarabilir? Recep Baltaş bu SSD'yi incelemiş, ve anladığım kadarıyla beğenmiş. Hız testlerinde de 3000 küsur hız değerleri veriyor. DRAM olmadığından PC RAM'ini kullanacak. Ne kadar bir kullanım söz konusu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce 1200 TL'ye Samsung 980 M.2 SSD aldım. Dram'e sahip değil. Bu SSD. Dram'e sahip olmaması ne gibi bir sorun çıkarabilir? Recep Baltaş bu SSD'yi incelemiş, ve anladığım kadarıyla beğenmiş. Hız testlerinde de 3000 küsur hız değerleri veriyor. Dram olmadığından PC RAM'ini kullanacak. Ne kadar bir kullanım söz konusu? Yardımcı olursanız sevinirim.

İncelemede ne kadar kullandığını söylüyor.

KC3000 var ha illa Samsung diyosan 970 Evo alsaydın.

99 lira farkla KC3000 varken mantıksız bir alışveriş olmuş.
PCI 4.0 diyor, anakartım PCI 3.0 destekliyor. Bunu alsam farkı ne olacaktı onu anlamadım.

Arkadaşlar sorularıma cevap vermek yerine SSD'yi gömüp, şunu alsaydın diyorsunuz.

PCI 4.0 diyor, anakartım PCI 3.0 destekliyor. Bunu alsam farkı ne olacaktı onu anlamadım.

Arkadaşlar sorularıma cevap vermek yerine SSD'yi gömüp, şunu alsaydın diyorsunuz.
Aldıktan sonra sormanın sebebi ne o zaman? Hayırlı olsun, 99 lira farkla KC3000 varken 980 alarak paranı çöpe atmışsın.

O fiyata 500GB mı almış ki?
1671375839179.png

1 TB modelini 1200'e alamayacağına göre?

Geri
Yukarı