Samsung 980 nvm M.2 SSD 500 GB nasıldır?

Şuradan da görebileceğiniz üzere, SATA SSD (870 EVO'nun bile gerisinde) değerlerine kadar düşmüş:
Hocam bu tablodan bahsediyorsanız 980 Pro da 870 Evo'nun gerisinde. Kullanımda şu ana kadar problem yaşamadım. Tabi alacaklar varsa başka modele baksın madem. Ben memnunum.
1632897079640.png

Hocam bu tablodan bahsediyorsanız 980 Pro da 870 Evo'nun gerisinde. Kullanımda şu ana kadar problem yaşamadım. Tabi alacaklar varsa başka modele baksın madem. Ben memnunum.
Eki Görüntüle 1176209
980 Pro 250GB modeli belki o yüzdendir ama emin değilim tabii ki.
IMG_20210929_093710.jpg
IMG_20210929_093652.jpg

Parasını hak etmiyor.

Neden 600 TL'ye böyle performans var mı?
Dediğiniz SSD düz Samsung 980 ise keşke farklı bir modele yönelseymişsiniz, içinde dram olmayan bir SSD.

980 Pro ise saygıyla çekiliyorum, roket gibi SSD'dir.

Bana yeterli günlük kullanım için.
Eğer modeli eksik yazmadıysanız pek iyi bir SSD almamışsınız.
980 Pro ise güzeldir.

Bana yetiyor günlük kullanımda veri yazmıyorum zaten.

Öncelikle 980 modeli gündelik kullanımda oyun oynamak için yeterli ve hızlı bir M.2 SSD. Ben yurt dışından satın aldım ve bir aydır kullanıyorum lakin büyük boyutlu dosyaları transfer etmek isterseniz basit anlatımla arabelliği doluyor ve hızda düşüş yaşanıyor. Bu şu anlık benim açımda problem değil. Nedeni ise Dram'e sahip olmaması. Samsung silikonları piyasada en çok güvenebileceğin ürünlerdir için rahat olsun. Yerden yere vuranlarada aldanma kağıt üzerinde sonuçlar gündelik hayatımızı inanılmaz ölçülerde etkilemiyor. Güle güle kullan umarım sorunlarla karşılaşmazsın.

Öncelikle 980 modeli gündelik kullanımda oyun oynamak için yeterli ve hızlı bir M.2 SSD. Ben yurt dışından satın aldım ve bir aydır kullanıyorum lakin büyük boyutlu dosyaları transfer etmek isterseniz basit anlatımla arabelliği doluyor ve hızda düşüş yaşanıyor. Bu şu anlık benim açımda problem değil. Nedeni ise Dram'e sahip olmaması. Samsung silikonları piyasada en çok güvenebileceğin ürünlerdir için rahat olsun. Yerden yere vuranlarada aldanma kağıt üzerinde sonuçlar gündelik hayatımızı inanılmaz ölçülerde etkilemiyor. Güle güle kullan umarım sorunlarla karşılaşmazsın.

Katılıyorum sanki herkes günde 10 TB dosya mı kopyalıyor transfer ediyor? Kullanıcıların %90ı oyuncu :D bir de işletim sistemi için kötü ama depolama için kullanabilirsiniz yazmışlar sebep? Depolama için daha uygun ve ucuz SSD'ler var :D

Geri
Yukarı