Elektronik Samsung 980 Pro 1 TB 1.965 TL

PS 5'te SSD soğutucu yokmuş, düzelteyim. SSD kapağı imiş. Harici soğutucu ile çözüm bulunabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Amazon Almanya'da hala satılıyor, alınır sakıncası yok. Dün gece Amazon TR'de yakaladım kaptım hemen. Bu indirimi bekleyene kadar KC3000 almıştım 2000 TL'den. Pişman değilim, birbirinin ikamesi zaten. Çok daha önceden P5 Plus almıştım ondan da memnunum.

Daha da indirimi beklemeye gerek yok, bu hafta stok durumuna göre düşebilir tekrar 2000'li fiyatlara. 3 üründen hangisi ucuzsa alın geçin derim. Önemli olan işiniz görülsün.

Aynen ama 990 şu an böyle paraları dökmek ısraf.

Aynen ama 990 şu an böyle paraları dökmek ısraf.
Aynen öyle. Zaten 990 almak mantıksız, her zaman en iyisini isteyen teknoloji kölesi değilsek almaya gerek yok. İş icabı alacak adam da forumlarda gezinmez alır geçer. 980 Pro yarı profesyonel iş ile uğraşan birine bile yeterli gelecektir. 300-400 daha verip soğutuculu modeli kafasına takan kişi alsın, ben günlük oyuncuyum abi zaten 35-40 dereceyi geçmiyor. (Kasa H500 argb)

Phanteks P600 kasaya da kc3000 takacam, onda da sorun olacağını sanmıyorum, kaldı ki üstünde soğutucu bant var yetiyor.

Dilimde tüy bitti 980 prodan şaşmayın diye diye.. benchmark skorlarına göre kingston filan önerip duruyorlar. Günlük kullanımda uzun ömürlülük malzeme kalitesi ve kendini kanıtlamışlık olarak ssd’de samsung’tan şaşmayın. 990 pro olayına gelirsek şu an için gereksiz bir model. 980 Pro F/P 10 numara 5 yıldız ürün.

Samsung 980 Pro'yu kaçırdım diye üzülüyorsanız bu üründe sizi üzmez. Sepette % 15 indirim ile 1950 TL'ye denk geliyor. Günlük kullanıcı için fazlasıyla kaliteli bir ürün.

Şu an israf diyorsun yarın fiyatlar yükselince cebinden çıkacak her kuruş ta israf olacak bugün gereksiz demeye devam et son sistem dizdim 980 siparişi vermiştim 2 hafta boyunca sipariş beklemede kaldı stok olunca göndereceğiz dediler iptal ettim.

Amazon mu siparişi bekletiyor.

Fiyat yükselmeden alacaksın herkesin lafına göre değil herkes kafasına göre söyler yok fiyatı biraz daha düşer yok yükselir başkasına göre hareket edersek bir şey alamayız şu an 990 Pro'ya para dökmek çok mantıksız iş amaçlı kullanılacaksa verilir oyun amaçlı bu kadar para dökme adı üstünde israf.

Denk hatta bazen daha iyi bile.

@NeverGive Up araştırabilirsiniz hocam. Bazı konularda 980 Pro daha iyi olsa da çoğu konuda KC3000 daha iyi. Kingston üst seviye en iyi SSD yapan markadır. Alt seviye modellerini konuşmuyorum onlar rezalet.
Düzeltme: En iyi SSD bugün için Samsung a ait.

Yeni konular

Geri
Yukarı