Samsung 980 Pro soğutuculu mu soğutucusuz mu?

Bütçe
2600
Eğer anakartına takacağın yuvada pasif soğutucu yoksa kesinlikle soğutuculu al. Anakartında halihazırda soğutucu var ise ektra para vermeye gerek yok. PCI-E 4.0 SSD'ler yüksek hızlara çıktıklarında aşırı ısınıyor eğer yeterli soğutma yoksa performansı 1/3 oranda düşürürler.
Siz ne düşünüyorsunuz Kingston 1 TB Fury Renegade daha iyi bir seçenek mi?

@BerzerkFrost

Siz ne düşünüyorsunuz Kingston 1 TB Fury Renegade daha iyi bir seçenek mi?

@BerzerkFrost
Fanboyluk veya markacılık değil ama belli parçaları belli markalar dışında tercih etmiyorum çünkü başka firma yan sanayi gibi hissettiriyor. Ben GPU'yu Nvidia'dan anakartı Asus'tan belleği de Samsung'tan başka markadan almam. Uygun yazılımlarla donanımsal hataları bile ayıklıyor bu firmalar.

Fanboyluk veya markacılık değil ama belli parçaları belli markalar dışında tercih etmiyorum çünkü başka firma yan sanayi gibi hissettiriyor. Ben GPU'yu Nvidia'dan anakartı Asus'tan belleği de Samsung'tan başka markadan almam. Uygun yazılımlarla donanımsal hataları bile ayıklıyor bu firmalar.
Bu fan boyluk oluyor işte :D

Bu fan boyluk oluyor işte :D
Ben MSI anakart da kullandım, Gigabyte ekran kartı da memnun olsaydım onlardan devam ederdim. Başka marka denememiş olsam dediğini kabul ederdim. Dünyadaki en iyi bellek çiplerini Samsung üretirken başka markadan almak bana mantıklı gelmiyor. Bu dediklerim parası olan için geçerli tabii herkes bütçesine uygun istediğini alsın, ben düşüncemi yazdım.

Ben MSI anakart da kullandım, Gigabyte ekran kartı da memnun olsaydım onlardan devam ederdim. Başka marka denememiş olsam dediğini kabul ederdim. Dünyadaki en iyi bellek çiplerini Samsung üretirken başka markadan almak bana mantıklı gelmiyor. Bu dediklerim parası olan için geçerli tabii herkes bütçesine uygun istediğini alsın, ben düşüncemi yazdım.

İstediğini yazabilirsin ama "model" bazlı değil de "marka" bazlı ürün alıyorsan fan boysun. Dünyanın en iyi bellek chiplerini de Samsung üretmiyor. Yani böyle bir tek el değil. Dediğim gibi yukarıda belirttim 980 Pro ilk çıkan gen4'lerden. O yüzden Samsung 990 Pro diye model çıkarıyor. Fury renagade gibi modelleri yakalayabilmek için.

Geri
Yukarı