Samsung 980 Pro vs 970 EVO Plus

Anakart modelin ne? M.2 soğutucusu var mı?
KC3000 almanı tavsiye ederim 1900 TL çok iyi fiyatı. Gen 4 SSD'leri sorunsuz kullanabilirsin lakin 3500 mb/sn civarında maximum hız alırsın.
Bir de gen 4 SSD'ler daha fazla ısınıyor o yüzden anakartında M.2 soğutucu blok varsa iyi olur. Eğer yoksa da 100-200 liraya alabilirsin harici olarak.
Eğer ben Samsung'a güveniyorum bu marka için 150 lira fazla veririm diyorsan da 980 Pro alabilirsin.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada biri testini yapmış performansı haliyle Gen4 göre düşük olacak ama yinede verebildiği en yüksek verimi verir. Üstüne ileride anakartınızı veya sistemi güncellediğinizde Gen4 sahibi ssdye sahip olduğunuz için performansı daha yüksük olur. Benim tavsiyeme uyacak olursanız 980proyu alın geçin derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada biri testini yapmış performansı haliyle Gen4 göre düşük olacak ama yinede verebildiği en yüksek verimi verir. Üstüne ileride anakartınızı veya sistemi güncellediğinizde Gen4 sahibi ssdye sahip olduğunuz için performansı daha yüksük olur. Benim tavsiyeme uyacak olursanız 980proyu alın geçin derim.
Sağ olun hocam. 980 Pro almak daha mantıklı gibi. Ne olur ne olmaz diye soğutucu blok da alayım en iyisi.

Geri
Yukarı