Samsung A vs M serisi

Efekan0990

Picopat
Daha fazla  
Dostlar yabancilarda m serisini katiyen önermiyorlar. Sadece paranız yoksa iş görür diyorlar A serisini övüyorlar bazı yerlerde S yerine de tercih ediyorlar.
Neyse Türkiye'de ise M serisini övüp duruyolar A serisini kotuluyolar ben anlamadim bu işe :D

Hocam a serisi Samsung'un fiyat performans noktasında Çinli rakipleri ile rekabet edebilmesi için çıkmış cihazlar, ancak m serisi tamamen ucuz cihaz üretmek için üretilmiş modeller.

M serisi önermem m31s vardı bende defalarca servise gidip uğraştırdı. Her model aynı değildir tabi ama bende çok kötü bir izlenim bıraktı m serisi. A33 kullanıyorum şu an memnunum.

Ben incelediğimde M serisi ile A serisi arasında performansı belirleyen temel donanımlar arasında fark görmedim, fark olsa da performans açısından büyük farklılıklar gösterecek donanımlar kullanılmıyor.
Buna kıyasla M serisinde A serisine kıyasla belli başlı konfor ve kalite kısıntılarına gidiliyor. Parmak izi okuyucusu, telefon kasa kalitesi, su/toz geçirmezlik gibi.
Özetle teknik olarak ürünler çok benzer, temel performans açısından farkları yok denebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı