Samsung A10 Clash of Clans açılmıyor

eskieksi

Hectopat
Merhaba. Clash of Clans yükledim ve oyuna girmeye çalıştım. Ama oyun yükleme ekranına gelip biraz yüklendikten sonra oyundan atıyordu. Birkaç kere denedim yine düzelmedi. İnternette çözüm bulmaya çalıştım. Android System Webview'u güncellemeleri kaldırıp yükledim, telefonu yeniden başlattım ama çözülmedi. Telefon Samsung A10. Yardımcı olabilir misiniz acaba?

2GB RAM yetmiyor olabilir. COC en az 0.5GB boş RAM alanı istiyor. Ancak telefonunuz'un zaten 2GB ram'i var. Geliştirici seçeneklerini açıp ne kadar RAM kullandığına bakabilir misiniz?

Geliştirici seçeneklerini açmak için;
Ayarlar / Cihaz Hakkında / Telefon Hakkında / Yazılım bilgileri burada aşağıya doğru inin Derleme numarası ya da yapım numarası diye bir yer olması gerek oraya 7 kere dokunun

Sonrasında ayarlar kısmında geliştirici seçeneklerini göreceksiniz. Ona tıklayın ve Bellek kullanımı yazması gerek. Ne kadar kullanıyor orada bakabilir misiniz?

2 GB RAM yetmiyor olabilir. Coc en az 0.5GB boş RAM alanı istiyor. Ancak telefonunuz'un zaten 2 GB RAM'i var. Geliştirici seçeneklerini açıp ne kadar RAM kullandığına bakabilir misiniz?

Ayarlar / cihaz hakkında / telefon hakkında / yazılım bilgileri burada aşağıya doğru inin derleme numarası ya da yapım numarası diye bir yer olması gerek oraya 7 kere dokunun.

Sonrasında ayarlar kısmında geliştirici seçeneklerini göreceksiniz. Ona tıklayın ve bellek kullanımı yazması gerek. Ne kadar kullanıyor orada bakabilir misiniz?

Ana ekrana eklenen widget ile 1.2 GB RAM kullandığını görüyorum. Başka oyunları da açıyor. C-ops, Minecraft, Half-Life gibi. Yükleme ekranında attıktan sonra ana ekrandaki widgette 0.9 GB RAM kullanımı gibi bir değer söylüyor ve sonra 1.2 oluyor.
2GB RAM yetmiyor olabilir. COC en az 0.5GB boş RAM alanı istiyor. Ancak telefonunuz'un zaten 2GB ram'i var. Geliştirici seçeneklerini açıp ne kadar RAM kullandığına bakabilir misiniz?

Ayarlar / Cihaz Hakkında / Telefon Hakkında / Yazılım bilgileri burada aşağıya doğru inin Derleme numarası ya da yapım numarası diye bir yer olması gerek oraya 7 kere dokunun

Sonrasında ayarlar kısmında geliştirici seçeneklerini göreceksiniz. Ona tıklayın ve Bellek kullanımı yazması gerek. Ne kadar kullanıyor orada bakabilir misiniz?
Bellek kullanımı yazan yere baktım. 1.5 gibi bir değer söylüyor. Ama arkadaşımın telefonu Huawei y6 2019 oyunu açıyor.

Ana ekrana eklenen widget ile 1.2 GB RAM kullandığını görüyorum. Başka oyunları da açıyor. C-ops, Minecraft, Half-Life gibi. Yükleme ekranında attıktan sonra ana ekrandaki widgette 0.9 GB RAM kullanımı gibi bir değer söylüyor ve sonra 1.2 oluyor.

Bellek kullanımı yazan yere baktım. 1.5 gibi bir değer söylüyor. Ama arkadaşımın telefonu Huawei y6 2019 oyunu açıyor.
EMUI hem A10S'e göre daha eski android sürümü kullanıyor hem de OneUI'a göre daha az yorucu o yüzden açabiliyor. 1.5 kullanıyorsa açması zor dediğim gibi maalesef RAM yeterli değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı